Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

W meg 2 w końcu dotarły spinki czy te kołki plastikowe do tych osłon pod maską, bo już miałem masę pourywanych przy naprawach. Też udało mi się zdobyć maskownice do zamka klamki od kierowcy bo ktoś mi ukradł takie popierdółki ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka części tzw. OE producenta, jest skomplikowana i poufna. Generalia są takie, że do coraz starszych aut serwisy ASO sprzedają coraz mniej markowe produkty. Oczywiście, to się zawsze mieści w granicach, które ten producent wyznaczy. Nie powinniśmy więc w ASO kupić tandety, chociaż do nowego modelu możemy kupić klocki ATE a już do 10-letniego tegoż samego zupełnie inne.

Kup te: wycieraczki DENSO Renault Fluence Megane III DS3 za 102 zł z Jastków - Allegro.pl - (10458761206)

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniłem 4x opony na UNIROYAL RAINSPORT 5

Dziś pojechałem na ustawienie zbieżności, bo nie wiedziałem kiedy ostatnio była ustawiana. Okazało się, że jedna końcówka drążka kierowniczego jest delikatnie wybita. Kupiłem dwie, Wymienili i ustawili. Problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W końcu naklejona folia na wyświetlacz Easy Link, którą polecam każdemu z tymi nowymi wyświetlaczami. Rysują się na potęgę! Wystarczyło w zasadzie 2 miesiące użytkowania, dotykania, nie jeżdżenia palcem i rysy jak tafli lodu, dramat.

 

Teraz jestem mega zadowolony, nigdy więcej rys.

signal-2021-09-13-133146.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem dzisiaj u Pani Wgniotki. Wyciągnęła mi dwie wgniotki. Teraz mogę się pochwalić, że nie ma żadnej na karoserii.

 

W dniu 31.08.2021 o 11:42, CzechuXX napisał:

W poprzednią niedzielę wymieniłem wycieraczki szyby przód i tył. Oryginał renault. Wczoraj już tak marzą, że szkoda gadać. A po montażu idealnie zbierały.

Tak dla wiadomości...

Wycieraczki odesłałem na reklamację. Dostałem zwrot pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten rok wystarczy.  Okleiłem matą wygłuszającą nadkola, pod tylną kanapą + bagażnik. Nie powiem, wyciszyło się i prawie jestem zadowolony, bo jeszcze zostały drzwi, ale to już na przyszły rok.

Idąc za ciosem, w czerwcu dodałem  CS do silnika a dziś CP i CB. Już po CS mruczy jak pszczółka to teraz chyba stanie się niewidzialna :D:D

 

Wracając do wygłuszenia. Z matą AB-2 nie ma co szaleć, bo przybywa sporo wagi :rolleyes:

Edytowane przez elf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!