Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dziś Renata dostała nowe wycieraczki przednie, Bosch AeroTwin. Powiedzcie, czy u Was też tak szybko kończą żywot. Ostatnio wymieniane w sierpniu. A może czas zmienić Boscha na coś innego - te chyba kupuję już tylko z przyzwyczajenia. Co polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie właśnie były założone jakoś przed zimą i już w sierpniu zaczęły mazać, nie zbierały na środku wycieraczki od strony kierowcy. A teraz nie minęło pół roku i to samo. Zastanawiam się czy to jakaś partia wycieraczek mi się taka trafiła czy może coś w tym miejscu jest nie tak z szybą. No mój stoi większość czasu na dworze, a może czas chować jednak do garażu. Rozejrzę się za tymi wycieraczkami w takim razie. Bo szczerze pierwsze słyszę o wycieraczkach Wurth. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kupuje. Tylko u siebie w sklepie. Cena widzę ta sama.

https://allegro.pl/oferta/wurth-wycieraczka-uniwersalna-475mm-19-10424780857?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_chemiakcesor_pla_ss&ev_adgr=Chemia_i_akcesoria&ev_campaign_id=14493242333&gclid=CjwKCAiA78aNBhAlEiwA7B76p2aGtjyjk9X3s5DjFSzsZYP8gaSJT8fM0173goRFjRat9gDitkn4gBoCa4oQAvD_BwE

 

Moje auta też głownie stoją na zewnątrz. Rzadko kiedy dostają zaszczytu stania w garażu:)

 

Ale może wydają mi się takie świetne bo kiedyś zakładałem alco. Ale po kolejnej zmianie auta coś mnie tknęło że to niemożliwe żebym w każdym aucie miał źle podgięte ramiona bo w każdym aucie wycieraczki hałasowały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz powaliłeś mnie tą ceną, już mi się podobają :D  Idę w takim razie na poszukiwanie wycieraczek, muszę koniecznie je sprawdzić u siebie. 

Teraz, CzechuXX napisał:

Ostatnio miałem Renault ASO. Po dwóch tygodniach poszły na reklamację bo strasznie mazały. Wziąłem oximo dedykowane. W skali szkolnej dałbym im 4.

 

Też byłam w posiadaniu tych Oxi i nie dostałyby nawet 4, w obu samochodach dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Metaxa81 napisał:

Też byłam w posiadaniu tych Oxi i nie dostałyby nawet 4,

Miały być na czas reklamacji ale zostały bo nie są najgorsze. Myślałem, że dostanę nowe, a dostałem zwrot kasy. 

Z kolei uniwersalnych już nigdy nie kupię ze względu na to że przez adaptery powstają większe podatności na drgania. Nie mówię, że akurat tak jest w wurth bo nigdy ich nie miałem ale miałem innej firmy. Przez adapter odstawała od szyby 1-2cm dalej od dedykowanej no i trochę skakała, a jeśli chodzi o wycieraczki to dość pedantycznie do nich podchodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oximo kupił ojciec do swojej C5 i założył stare z powrotem tego samego dnia. Kupiłem mu wurth z 2 tygodnie temu ale nie wiem czy założył bo on ma wiecznie czas na wszystko:). 

 

@Metaxa81 daj znać jak u Ciebie będą działać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o piórach do wycieraczek jest osobny DUŻY - oj duży temat, tutaj tylko się chwalimy co zrobiliśmy dla naszych "pociech". 

 

A w temacie, ja niestety dzisiaj swoje usyfiłem aż po dach, na tych naszych czystych polskich drogach. 

Trzeba będzie zafundować, może w sobotę, drobne "spa" czyli mycie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!