Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dolegliwosci. niedorobki w nowym modelu


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy ktoś próbował mignąć ostrzegawczymi, makabra. Na dziesięć razy osiem zostaje mi na długich.

A tak w ogóle to w sumie fajne auto, ale drugi raz bym nie kupił!

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale drugi raz bym nie kupił!

 

Dlaczego? Co sie Tobie w tym aucie nie podoba :)? Ja mam zresztą podobne przyszlosciowe podejscie do tej marki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam -krótki błysk długimi trudny do wykonania ,aby nie zostało na długich.

Podobnie z resztą z klaksonem -trudno ostrzegać nim "po cichu " .Swoją drogą w Clio umieszczenie sterowania klaksonem w wichajstrze kierukowskazu jak dla mnie było strzałem w dziesiątkę .W Meganie nie mogę przywyknąć do ciężko działających przycisków na kierownicy.

 

 

 

 

[ Dodano: 2010-03-01, 16:28 ]

Trudo zamykająca się klapka bezpieczników w kabinie pod regulacją wysokości świateł.Swoja drogą wymieniał tam już ktoś bezpiecznik?Miejsca jest tak mało ,że powodzenia zyczę :) :) :)

Chyba ,że do wymiany bezpiecznika trzeba jeszcze tą boczną ściankę wyjąć! :) albo co innego.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z którego roku macie te swoje M3? Może jest to wina przełączników. Ja u siebie w roczniku 2009 nie zauważylem żeby były problemy z pozostającymi długimi po "mignięciu" nimi. Może za nerwowo z tą wajchą sie obchodzicie. Osobiście nie zauważyłem różnicy pomiędzy działaniem migania długimi w M3 jak i tymi w Clio z 2000r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JanPio: ale jest duża różnica jak ktoś jeździł np GM`em tak jak ja... i długie na stałe włączało się OD siebie - w stronę przodu auta - wydaje mi się to być lepszym rozwiązaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie się udawało z początku mrugnąć długimi przy włączaniu kierunkowskazu :) Teraz opanowałem miganie długimi, jak również nigdy nie przełączyło mi się z pozycji auto odnośnie świateł. Nie wiem jak to kolega robi, ale ja bym z tym poszedł do Mam Talent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że piszemy tu o ewentualnych dolegliwościach albo wymieniamy uwagi o niedoróbkach a nie żalimy się na wymyślone problemy. Faktycznie "nieumiejętność" mrugania to super problem. Może trzeba potrenować w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może za wysokie progi do Mam Talent, bardziej do Nie Mam Talent.

Dlaczego? Co sie Tobie w tym aucie nie podoba ?

 

Od drobiazgów typu właśnie te światła, przełączanie się przy załączeniu radia na wybór folderu a nie na piosenki przy mp3, czy gwiżdżący wentylator. Gorzej jest z dziurą przy szybkim naciskaniu gazu ( albo obroty do 2,5 tyś. albo Ci zgaśnie), dziwne zachowanie wycieraczek przy czujniku deszczu(o wiele lepsze rozwiązanie to załączanie czasowe), albo dwa tygodnie auto na serwisie bo wodzik w skrzyni biegów był fabrycznie uszczerbiony(całe szczęście zrobili na gwarancji bo auto miało 1500 km), no a teraz muszę jechać znowu, bo przy zapalaniu po nocnym postoju strasznie terkocze klima.

No i list z centrali Renault gdzie mnie zapraszają na roczny przegląd do serwisu Szkoda że przegląd jest po dwóch latach.

Co wcale nie znaczy że nie jestem z auta zadowolony i że w innym aucie też nie czepiał bym się szczegółów. Ale to w końcu moje pieniądze i mam prawo chyba trochę ponarzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to w końcu moje pieniądze i mam prawo chyba trochę ponarzekać.

 

Zgadzam sie z Tobą w 100% (popatrz wcześniej na moje żale). Co do listu też go dostałem. Prawdę mówiąc to wielokrotnie RP w mailach tłumaczyłem, że nie wiedzą dokładnie jakie samochody sprzedają i jakie dokładnie wyposażenie mają te auta.

 

Teraz będzie trochę offtop ale gdzieś trzeba to napisać. Mam nadzieję, że admini mi to wybaczą. Najgorsze w tej całej sprzedaży samochodów ze znakiem rombu w Polsce jest obłuda RP. Czy dostaliście po miesiacu użytkowania samochodu list z pośbą o wypełnienie ankiety? Ja do ankiety postałem pismo przewodnie, w którym pisali iż od paru miesięcy jestem szczęśliwym posaidaczem auta i proszą o wypełnienie anonimowej ankiety dla jakiegoś biura badania opinii o produkcie. Pisali, że moje namiary teleadresowe sa znane tylko RP i nie zamierzaja ich nikomu udostępniać w oparciu o ustawę o ochronie danych osobowych. Pismo zamiast być podpisane to ma umieszczony skan podpisu prezesa RP z potwornie bijącą po oczach pikselozą. Jedno wielkie niechlujstwo RP i obraz podejścia do klienta. W przesyłce była tez koperta zwrotna zaadresowana na RP w Wawie - wystarczy wypełnioną ankietę zapakować do koperty i wysłać. Z wypałnieniem ankiety powiedziałem sobie, że poczekam rok by sprawdzić samochod w każdych warunkach. Po dwóch tygodniach dostaję ponownie ankietę ale nie od RP tylko z tego biura badania opinii, które moich danych miało nie otrzymać. Biuro to napisało w swoim liście, że prawdopodobnie gdzieś po drodze poprzednia ankieta kierowana do mnie sie zapodziała bo nic nie otrzymali więc wysyłają ją ponownie i proszą o wypełnienie.

 

Z mojej skargi o udostępnienie danych osobowych RP sobie nic nie zrobiło. Jak zawsze w swoich odpowiedziach RP traktuje klientów jak bandę przygłupów.

 

Na tym kończę offtop i przepraszam za odejście od głównego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!