Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

Tyż mam :), Tzn w stajni jest Vectra B 1,6/16V (100KM), Vectra C 2,0 Dti, 16V (100KM) i Scenic 1,6/16V (107KM) Wszystkie używane na bieżąco, jak się ma 5 kierowców w domu to trzeba czymś jeździć ;), Scenica zjumała mi córa, starszy syn jeździ B, a ja C z młodszym synem na zmianę ;)

Ważne, że sobie sami tankują i dokładają się do kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj niezauważony słupek nie (ja prowadziłem) http://fotka.megane.com.pl/?v=1004278752.jpg oraz druga przygoda pod tytułem "Ścinanie wysokich krawężników"

cięcie

lapka2.gif

Warto byłoby sobie przypomnieć zasady zamieszczania zdjęć na forum.

P_r_z_e_m_o

Przemo dzięki że muszę jeszcze raz wrzucać... może być jako zewnętrzny odnośnik? z limitem 1mb to dużo tu nie nawojuje :)

Zasady są zasadami i nie ma przeproś.

P_r_z_e_m_o

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I mi się dzisiaj dostało po tyłku...

Chcąc uniknąć uderzenia w tył Fiata uciekałem na bok i sam dostałem po tyłku od pana w Mercedesie.Pierwsza myśl,k*wa tył skasowany nici z dalszej jazdy do Wrocka...Okazało się zadrapanie,pan w Mercedesie przód lekko wgnieciony.

Pytałem czy załatwiamy to między sobą czy dzwonimy na policje,chłop chwilę pomyślał zobaczył nagranie z kamerki i stwierdził,że dzwonimy na policje,efekt pan dostał 6pkt i 200zł...

 

Nagranie z kamerki,te ku*wy lecą z ust mojego brata siedzącego obok;) (jakość youtube powalająca)

 

thumb_hosting_zdjec_1388175737__gdgd.jpg

 

Teraz pytanie jeśli się ktoś orientuje ile mnie mniej więcej wyniesie naprawa tego??

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamowałem,potem Fiat nagle ostro zahamował,było śliisko,więc ratowałem się zjechaniem na bok,wolałem dostać w tył niż przodem walnąć w Bravo. I to była też w sumie moja wina bo nie dostosowałem prędkości do warunków na drodze i kolesia w Mercedesie bo w lusterku widziałem jak mi siedział na du*ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"chłop chwilę pomyślał zobaczył nagranie z kamerki i stwierdził,że dzwonimy na policje,efekt pan dostał 6pkt i 200zł..." - a co, myślał, że jak wezwiecie policję to uznają Twoją winę? Że dopiero po obejrzeniu nagrania się do tej opcji przekonał? :) Przeca na filmiku nic Twojej winy nie ma, oczywista oczywistość. Wyhamowałeś? Wyhamowałeś. A to, że następny gapa to jego wina, tylko szkoda uszkodzonego zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już musztarda po obiedzie,chłop jak wysiadł z radiolki to szybko wsiadł do swojej fury i odjechał...

 

Dodano: 27 gru 2013 - 22:36

A jakby tak zrobić przekręt i powiedzieć w ubezpieczalni że ktoś mi jeb*ął go na parkingu i odjechał,przecież mam autocasco to może coś się dostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, musi być raport z policji, wystarczy, że tam się zgłosisz i powinni Ci podać wszelkie dane. Zgłoś się na komisariat powiedź, że gość po otrzymaniu mandatu odjechał i nie chciał podać Ci danych, a Ty musisz zlikwidować szkodę. Nic straconego.

Auto do ASO i niech robią auto nowe to i koszty będą konkretne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!