Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

W czerwcu w Fiestę (rocznik 2010) mojej siostry (stojącą na skrzyżowaniu przepuszczającą samochody jadace z pierwszenstwem stuknął jegomość Astrą III. Prędkość minimalna. W Fieście lekko zmarszczona klapa bagażnika, pęknięty zderzak, ruszony tylny pas i niestety odrobinę podłoga bagażnika (blaszana tam jest). Sprawca miał na pewno pęknięty zderzak, rozbitą lampę i połamany grill, ale nie zdziwiłbym się jakby jeszcze wzmocnienie zderzaka mu poszło. Naprawa siostry samochodu w ASO. Wycena: 9870 zł. Myślę że w chwili obecnej nie warto bawić się w rozliczanie takich spraw "w kieszeń" tylko od razu z oświadczeniem biec do ubezpieczalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek dzwoniła do mnie pani z Warty i proponowała mi bez rzeczoznawcy od razu 1300zł.Powiedziałem jej,żeby zadzwoniła we wtorek i jej powiem,bo musze się upewnić czy nic więcej się nie uszkodziło w innym przypadku zawioze go do Aso.Pojechałem w sobotę do znajmoego mechanika który za 'czteropak' piwka zobaczył i stwierdził,że wszystko jest ok. Bratowa ma wujka który jest lakiernikiem i ma swój zakład i powiedział,że za 100zł mi to zrobi;) W sumie 1300zł piechotą nie chodzi,a jutro mam przegląd samochodu to może coś będzie do naprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek dzwoniła do mnie pani z Warty i proponowała mi bez rzeczoznawcy od razu 1300zł.

W balona chcą ciebie zrobić i tyle. Tata z AC naprawiał twingo pierwsza wycena 1200zł za błotnik i zderzak. Całkowity koszt naprawy z nowymi częściami 3500zł. Podjedź na sprawdzenie punktów geometrii samochodu i dopiero wtedy się decyduj. Że na oko nic nie widać, nie znaczy że coś nie jest przestawione.

 

Bratowa ma wujka który jest lakiernikiem i ma swój zakład i powiedział,że za 100zł mi to zrobi;)

To wstaw do niego auto i niech wyciągnie jak najwięcej z ubezpieczalni. Edytowane przez aston76
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata z AC naprawiał twingo pierwsza wycena 1200zł za błotnik i zderzak.

Wiem,że oni zawsze zaczynają od najniższej ceny,ale jeśli wszystko jest ok i będe miał to zrobione za 100zł to te 1300zł mogę wydać na coś innego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego uszkodzenie podobne, kilka listów wyźej, wycena 1 - 1000 zł, po moim naruszeń skończyło się na 1500. Kolega zrobi mi to za 200 zł i przypisano jeszcze parę rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Stało się. Pierwsza przygoda sceniola od kiedy jest w rodzinie. Uszkodzony przedni zderzak, prawy przedni błotnik, prawe lusterko i prawe tylne drzwi :mad:

Chwila nieuwagi za kierownicą i chyba cały boczek będzie do malowania. Błotnik już zamówiony, jutro ma być na sklepie. Problem będzie z lusterkiem, bo chyba trzeba będzie zamówić całe. Nie spotkałem samej obudowy i tego czarnego elementu na drzwiach.

 

thumb_hosting_zdjec_1399921592__20140510_125815-004.jpg thumb_hosting_zdjec_1399921676__20140510_125903-001.jpg thumb_hosting_zdjec_1399921754__20140510_125956.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem będzie z lusterkiem, bo chyba trzeba będzie zamówić całe. Nie spotkałem samej obudowy i tego czarnego elementu na drzwiach.

No niestety samej ramki, a tym bardziej z trójkątem nie zakupisz, chyba że używane ale czy ma sens szukać niekompletnego skoro kompletnych jest wiele w ofercie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jest wiele takich lusterek w ofercie, ale ich cena jest z kosmosu. Taki urok posiadania full opcji, wszytko fajnie od momentu kiedy się coś nie uszkodzi. Dziś jak pojadę po błotnik, to zorientuje się w sprawie lusterka (oczywiście mam na myśli zamiennik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wypadek z łosiem, wszyscy żyją auto- walka z aso . Aso wynalazło kwotę naprawy na 15000 cyrk na kołach!

 

Dodano: 29 wrz 2014 - 11:40

W związku z powyższym proszę o pomoc gdzie w warszawie Warszawie z pzu naprawić rozsądnie cenowo

post-50990-1411983481,7709_thumb.jpg

post-50990-1411983497,1967_thumb.jpg

post-50990-1411983517,1904_thumb.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robisz z ubezpieczenia? Czy własnej kieszeni? Jeśli jechałeś zgodnie z przepisami można dochodzić odszkodowania od nadleśnictwa lub zarządcy drogi (jeśli był płot a w płocie dziura czyli droga typu S lub autostrada) lub od kółek myśliwskich jeśli była np nagonka na polowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona prowadzila. 75 tam gdzie można 90.droga normalna żadna S ani z płytami. Z Ac to chce robić. Póki co łaskawy zeszli na 5900 ale kilka wgnieceń maski będę musiał sam później naprawić za własną kasę.auto ma 10 lat a pzu daje 70% wartości na naprawę. Euratax śmieszne wartość auta wycenia na 9400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak potrzebujesz w Warszawie sprawdzonego fachowca to proszę: NAPRAWY BLACHARSKIE Ja tam robiłem już 3 samochody, ostatnio nadkola w swoim (poprawka po naprawie w ASO), dwa Focusy już poprawiał i nie było do czego się przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!