Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe Forum, Zmiany, Opinie


Nel

Rekomendowane odpowiedzi

Adminie Krzychu, bawiąc się - a właściwie zapoznając z opcjami nowej wersji (swojego) profilu, znalazłem opcję "historia nazw wyświetlanych" > po otwarciu jej, ">zmieniona z > zmieniona na > data zmiany". Wyświetlam się dość długim loginem, wiem że w starym nie można było zmieniać, a czy tutaj będzie taka możliwość i jeżeli tak to, jak to uczynić, bo próbowałem edytować, ale... Nie to żebym się wstydził swojego imienia i nazwiska, ale chcę ułatwić innym forumowiczom, nawet jak zwracają mi na coś uwagę, wystarczyłoby "Zyga".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi nick to przecież nic złego :) Tak jak poprzednio i tu zmiana loginów przez userów jest wyłączona i raczej przy tym zostaniemy. Ale wyjaśniam sprawę Nazwy wyświetlanej w profilu.

Obecne forum ma możliwość rozdzielenia nazwy wyświetlanej od loginu (używanego przy logowaniu). Nazwę wyświetlaną widzimy przy postach nad avatarem, a loginem logujemy się na forum.

U nas "Nazwa wyświetlana" = "login", żeby nie było problemów po przesiadce ze starego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Będzie taki dział w ramach Portalu, który testowo został już uruchomiony. Na razie oprócz kilku filmików nic tam nie ma, ale w ciągu 2-3 miesięcy powinno się to zmienić. Dodatkowo każdy użytkownik będzie mógł napisać newsa i przesłać go do nas.

Powróciły prefiksy tematów, można sortować i wyszukiwać po prefixie - szczegóły na moim blogu. W lipcu powrócą grupy regionalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadźcie w końcu możliwość usunięcia ostatniego posta (może być w ograniczonym czasie).

Ułatwi to trochę życie.

 

Wysłano z komputera podłączonego do internetu.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu informacji o edycji, to czemu administracja kasuje sobie ta informacje (badz nie pojawia sie ona u nich) ?

Inna tresc postu dostaje w e-mailu, a inna po otwarciu tematu.

Panowie, albo gramy fair i zasady obowiazuja kazda strone (user informuje nawet o poprawieniu literowki, co pisalem wczesniej), albo nie gramy fair.

 

Wyslano z telefonu Nokia i Opery Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel gratuluję posiadania komputera podłączonego do Internetu.

Dla Twojej informacji podpis dorzuciło z automatu. Ale już usuwam go skoro Cię drażni.

Administracja ma możliwość edycji postów bez komunikatu, ale opcja ta jest domyślnie wyłączona i rzadko kiedy komunikat nie jest dodawany.

Co do innych sugestii to będą brane pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja dalej z tą mapą, tak jakoś mi się uwidziało :applause: A więc, proszę o wyrażenie aprobaty:

http://maps.google.pl/maps/ms?msa=0&msid=200928153466571619972.0004a7b885e4a9bc793be

Mam nadzieję że działa. Na chwilę obecną jedna lokalizacja - moja. Mogę podjąć się tworzenia mapy dalej, o ile będą chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręcznie chcesz dodawać? Trochę sporo roboty byś miał. Ewentualnie mogę odpalić dodatek do ip.boarda z google maps, tylko przy kolejnym update będzie trochę gimnastyki, bo autor dodatku nie oferuje wsparcia w zakresie przygotowania nowej wersji pod skrypt 3.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ręcznie nie przeszkadza mi. Oczywiście wpisywane by były jedynie osoby, które by na to wyraziły zgodę - np. poprzez wpisanie się w założony topic lub przez PW z podaniem współrzędnych, nicka i opisu jaki by chcieli mieć. Dużo czasu dodanie nie zajmuje, także po pracy mogę działać. Odnośnie dodatku o którym wspominasz, właśnie słyszałem że są problemy, dlatego taka alternatywa wydaje mi się rozsądna i bezinwazyjna w mechanike forum.

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ostatnie wpisy na temat tego dodatku i podobno chodzi bez większych problemów pod IP.board 3.2 także wrzucam mapkę na forum :applause:

 

Mapka już dostępna - http://megane.com.pl/membermap/

Całość po angielsku, ale zaraz będę tłumaczył.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje aby dział ''Tuning'' podzielić na dwie kategorie ''Mechanika'' oraz ''Stylistyka''.Wtedy sprawy mechaniczne jak np.zmiana wydechu na sportowy pisało by się w mechanice a temat np.Jaki spojler pisać w stylistyce i przez to nie będzie wszystko pomieszane.

Krzychu pisałeś również że będą grupy regionalne.I w tym temacie proponuje aby prezesów grup wybrać w ankietach i żeby forumowicze zaproponowali kto to mógłby być.

Edytowane przez tomusk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam pomysł co do podziału Tuningu. Grupy regionalne i prezesi? Kiedyś było a teraz na nowym forum już nie ma? Zresztą mija się to z celem na tak dużym forum.

Pytanie: czemu nie mogę usunąć własnego tematu, jeżeli nikt w nim nic nie napisał (o ile dobrze pamiętam na starym forum można było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!