Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe Forum, Zmiany, Opinie


Nel

Rekomendowane odpowiedzi

Dodane zostały nowe działy o tuningu, tematy w wolnej chwili będę przenosić.

Nie ma regionalnych grup ale zostaną przywrócone wkrótce.

Obecnie nie można kasować własnych tematów, nawet jak nikt w nim nic nie napisał. W celu usunięcia, należy zgłosić temat poprzez Raport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, podoba mi się pomysł z dodanie wyszukiwarki google do wyszukiwania, lecz irytuje mnie to że muszę przestawiać z wyszukiwania google na forumowe. Czy istnieje możliwość by priorytetowo ustawić wyszukiwanie na forum? A dopiero jako drugą opcję google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie: przy włączonym dodatku AdBlock+ w FireFox nie da się odpowiadać na tematy (nie ładuje się moduł odpowiedzi, a przy przełączaniu stron, np. przy pokazywaniu wyników nowych postów trzeba klikać dwukrotnie lub trzykrotnie na kolejną stronę, bo po jednorazowym kliknięciu strona wisi, czyli ładuje się długo, po czym w ogóle nie daje wyników). Jednym słowem - albo oglądamy reklamy, albo korzystamy z "uboższej" wersji forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, coś jednak jest na rzeczy. FF 3.6.18 + ADB+ 1.3.9. Rezultat widoczny na zrzutach. Z ADB+ przy pierwszym wciśnięciu przycisku 'Dodaj odpowiedź' rezultat jak na zrzucie - czekanie ponad 2 minuty i dałem spokój, wyłączając przetwarzanie. Ponowne wciśnięcie tego samego przycisku zaowocowało poprawnym przejściem na moduł odpowiedzi. Bez ADB+ nie miałem takiego problemu, jak wynika ze zrzutu.

post-2495-0-82772900-1312272950_thumb.jpg

post-2495-0-03110900-1312272957_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszły mnie dziś refleksje na temat swojej osoby i chciałem się nimi z wami podzielić. Niestety, coś przeoczyłem - w podpisie swoim dałem:

Uczę się życia o twardych zasadach, by iść do przodu nie patrząc za siebie.
Część mówi, że jak kot - własnymi ścieżkami chadzam. 
I mimo tego że powiedzą co i jak - ja zawsze po swojemu zrobię.
Inni zaś, że jak młode szczenie jestem.
Wszędzie mnie pełno i pyskaty jestem.
[img=http://clubtel.pl/artu/syg.jpg] 

System jednak mi odpowiedział że tekst jest za długi, a w opisie poniżej zaznaczone jest że podpis może składać się z dowolnej ilości linii - domniemać mogę jedynie że również w tym przypadku i dowolną ilość znaków. Więc jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tomusk obiecałem pod koniec lipca, jednak jest mały poślizg. Myślę, że do 10-15 września uda mi przywrócić grupy.

Opiekunowie na podobnej zasadzie jak poprzednio.

Edytowane przez Krzychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!