Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe Forum, Zmiany, Opinie


Nel

Rekomendowane odpowiedzi

Gojgien, tak, powtarzasz się, wszyscy już wiemy, że jesteś na NIE. Ja przyjąłem to do wiadomości już przy pierwszym Twoim poście :)

Teraz Ty musisz przyjąć do wiadomości, że niestety ale Twoje zdecydowane NIE nie spowoduje powrotu tego co było, czy innych radykalnych zmian wymuszonych tylko przez Twoje NIE.

Jest plan rozwoju forum, w tym planie była zawarta zmiana skryptu na IP.Boarda, tak się stało i się nie odstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej, to forum cofnęło się w rozwoju, a nie rozwinęło.

Napisz co tak naprawdę przyniosła zmiana na IPB, bo widać po ilości zapytań, że niewiele się różni od php by Przemo.

Wracając do cytowania selektywnego, to zerknij na tamto forum, bo są opisane sposoby na te problemy, ale trzeba zrobić coś więcej niż tylko gotowego moda wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz Ty musisz przyjąć do wiadomości, że niestety ale Twoje zdecydowane NIE nie spowoduje powrotu tego co było, czy innych radykalnych zmian.....

Musieć, to ja muszę do kibelka się udać jak czuję potrzebę.

Poza tym przypadkiem to tylko MOGĘ. (to tak dla wyjaśnienia zależności i relacji)

Mogę więc do znudzenia, a nawet do bólu wybrzydzać jak coś mi się nie podoba, choćby nawet to efektu nie przyniosło, szczególnie jak robię to w odpowiednim do tego miejscu na forum i zgodnie z zasadami ujętymi w REGULAMINIE.

I nikt i nic mnie nie zmusi bym chwalił coś, co mi się nie podoba, lub dla dobra sprawy udawał, że wszystko jest CACY i powstrzymał wypowiadanie negatywnych opinii.

Wiem, że nie odpowiadają Ci moje posty oceniające negatywnie wprowadzone zmiany. Mnie nie odpowiada, że tymi zmianami jesteśmy automatycznie wszyscy obarczani, szczególnie MOD TEAM, choć do tego palca nie przyłożyliśmy i sami borykamy się w mniejszym lub większym stopniu z tym czymś, co tu zaistniało.

Chcesz mieć tylko pozytywne opinie nie wprowadzając zmian przywracających normalność :) Powywalaj z forum osoby negatywnie nastawione do obecnego stanu (jeśli jeszcze same nie odeszły). Pozostaną tylko pochlebcy i powróci błogi spokój i pełnia samozadowolenia..

(w znaczeniu: zadowolenie z siebie i swojego postępowania)

Niniejszy post nadaję się bardziej na wewnętrzną, prywatną korespondencję, jednakże zostałem do jego napisania sprowokowany postem Administratora, z którego cytat zaczerpnąłem i na który odpowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć tylko pozytywne opinie nie wprowadzając zmian przywracających normalność :) Powywalaj z forum osoby negatywnie nastawione do obecnego stanu (jeśli jeszcze same nie odeszły). Pozostaną tylko pochlebcy i powróci błogi spokój i pełnia samozadowolenia..

(w znaczeniu: zadowolenie z siebie i swojego postępowania)

 

Wow, jaka zmiana nastawienia. Jeszcze niedawno sam takich userów ( burzycieli sprawdzonych układów ) usiłowałeś sprowadzić na odpowiednie tory.

 

p.s

nie jestem komputerowcem i nie potrafię obecnie ustawić wygaszenia posta więc proszę o wyrozumiałość lub ustawić za mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek_c: Nie ma już wygaszania postów.

 

No to szkoda, że zostało to załatwione na zasadzie zamiecenia pod dywan (może nikt nie zauważy) zamiast napisać, że jednak nie będzie bo to czy tamto.

 

Nie zostało pozamiatane, wyłączyłem aby przeprowadzić trochę testów poza publiką.

Ale dziś włączyłem.

 

Jeśli dobrze pamiętam, to nie jest to problem forum.

Problem leży w starych przeglądarkach, które mają kłopoty z JScriptem.

Był kiedyś o tym obszerny temat na forum invisionize.pl.

http://forum.invisionize.pl/topic/10249-pav30-selective-quoting/

 

Dzięki bardzo, ale udało mi się ten temat znaleźć już jakiś czas temu.

 

 

W chwili obecnej, to forum cofnęło się w rozwoju, a nie rozwinęło.

Napisz co tak naprawdę przyniosła zmiana na IPB, bo widać po ilości zapytań, że niewiele się różni od php by Przemo.

Wracając do cytowania selektywnego, to zerknij na tamto forum, bo są opisane sposoby na te problemy, ale trzeba zrobić coś więcej niż tylko gotowego moda wrzucić.

Prawda jest taka, że nie ma dobrych gotowców i zawsze coś trzeba pozmieniać i nie oceniam zmiany wyłącznie po ilości zapytań do bazy.

 

Aha, wyświetlanie shoutboxa zostało ograniczone do strony głównej, użytkownicy wolniejszych maszyn będą mieli lżej przeglądając tematy (zmiana na wniosek posiadaczy wolnych komputerów).

Wyłączony został również rozbudowany edytor tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostało pozamiatane, wyłączyłem aby przeprowadzić trochę testów poza publiką.

W czym był problem aby napisać parę słów wyjaśnienia ? Nie było by wtedy części problemów.

Tak samo było z wprowadzeniem nowego skryptu, też żadnej informacji, że w danym okresie będzie modernizacja, ot taki suprajs któregoś dnia.

Naprawdę widzę tu problem z procesem informacyjnym administracja<->user. To dzięki userom forum żyje, więc informujcie nas o zmianach (zawczasu), rozmawiajcie z nami a nie wszystko na zasadzie ma tak być i "morda w kubeł" (tak to na dzień dzisiejszy wygląda).

To naprawdę wiele nie kosztuje a znakomicie poprawia atmosferę i uwierzcie, jak jest lepsza atmosfera to wiele zmian (nawet to przejście z przema na IPB) przeszło by o wiele łagodniej lub wręcz bezstresowo.

Chyba że chcecie z forum zrobić 2-gą elektrodę to nie było tematu i zapomnij o wszystkim co napisałem.

 

Prawda jest taka, że nie ma dobrych gotowców i zawsze coś trzeba pozmieniać i nie oceniam zmiany wyłącznie po ilości zapytań do bazy.

Ok, to jakie to są te zalety ? Bo póki co z punktu widzenia usera to jakoś sporo osób nic nie dostrzega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalety nowej wersji pod kątem użytkowników:

 

+ wersje mobilne (Skórka mobile , Tapatalk)

+ galeria

+ download

+ kalendarz

+ nowy wygląd

 

Minusy (na dzień dzisiejszy):

- brak grup regionalnych ( http://megane.com.pl/blog/1/entry-9-powrot-grup-regionalnych/ ), w trakcie wdrażania

- brak prefixów

 

Nowy interfejs wymaga przyzwyczajenia i nauki. W celu poznania nowych funkcji stopniowo przygotowywane będą tutoriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony brakuje mi jednego, na dole strony sugeruję umieszczenie odnośnika do strony głównej forum, bądź również do zobaczenia nieprzeczytanych postów, tak by za każdym razem nie trzeba było przesuwać strony do samej góry. No chyba że jest coś takiego, a ja tego nie widzę lub o tym nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas.s: A umiesz czytać :) :)

Krzychu[/color]' date='wczoraj, 09:31' timestamp='1306999889' post='245440']

Minusy (na dzień dzisiejszy):

- brak grup regionalnych ( http://megane.com.pl...p-regionalnych/ ), w trakcie wdrażania

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!