Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe Forum, Zmiany, Opinie


Nel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Gdzie zniknęło cytowanie selektywne ?

Moderatorzy się burzą o cytowanie całych postów, a tu taki kwiatki.

Kiedy jakaś odpowiedź w sprawie ankiety ?

http://megane.com.pl/topic/30478-nowystary-skrypt/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było cytowanie selektywne, nie jest to opcja wbudowana i był to nieoficjalny plugin. Niestety, niektórzy użytkownicy zgłaszali problemy związane z wadliwym działaniem cytowania selektywnego dlatego cytowanie selektywne zostało wyłączone.

Co do ankiety to nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz Pawle. Ankieta spełniła/spełnia swoje zadanie - bada nastroje użytkowników. Proszę nie przekładać jej wyniku na jakieś jednoznaczne działanie z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, niektórzy użytkownicy zgłaszali problemy związane z wadliwym działaniem cytowania selektywnego dlatego cytowanie selektywne zostało wyłączone.

No to szkoda, że zostało to załatwione na zasadzie zamiecenia pod dywan (może nikt nie zauważy) zamiast napisać, że jednak nie będzie bo to czy tamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, to nie jest to problem forum.

Problem leży w starych przeglądarkach, które mają kłopoty z JScriptem.

Był kiedyś o tym obszerny temat na forum invisionize.pl.

http://forum.invisionize.pl/topic/10249-pav30-selective-quoting/

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Foxie 4 całe to forum świruje. Nie wiem tylko czy to wina przeglądarki, skryptu, niezapowiedzianych zmian wprowadzanych w ustawieniach przez Admina, czy nie wiadomo czego. Na pewno nie indywidualnych ustawień, bo te od początku mam takie same, a co chwila coś inaczej działa. W każdym bądź razie, z powodu tych niedogodności, forum ze strony domowej w mojej przeglądarce wylądowało na 4 miejscu w rankingu otwieranych stron. Nawet NK jest wyżej notowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do FF 4 to osobiście nie używam, bo wg mnie z "4" jest więcej problemów niż pożytku, ale to tylko moja subiektywna opinia. Czekam na nowsze wydania.

 

Co do cytowania selektywnego to widzę, że już wszystko omówione i wszystko wiecie, link do forum invisionize.pl wyjaśnia sprawę wyłączenia selektywnego cytowania. Po wydaniu nowej wersji moda zostanie on przywrócony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na plus. Szybciej chodzi, w dodatku zainstalowane tapatalk i teraz mogę korzystać przez smartphone w domu jak i w trasie.

 

Sent from my HTC Desire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cytowania selektywnego to widzę, że już wszystko omówione i wszystko wiecie, link do forum invisionize.pl wyjaśnia sprawę wyłączenia selektywnego cytowania.

Link wyjaśnił tyle, że co najwyżej u niektórych cytowanie selektywne nie działa (co, jak sam pisałem, wystąpiło w 1 z testowanych przez mnie przeglądarek, po uaktualnieniu działało bez problemów), więc twierdzenie na tej podstawie, że plugin powoduje problemy jest troszkę naciągane.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałem wrócić do wersji 3.6.17, dodam, że nie tylko forum świrowało :)

Jakoś prócz tego nowego forum wszystko na "czwórce" chodzi sprawnie i nie zauważam problemów.

A idąc tym tokiem myślenia, to za chwilę się dowiemy, że to nie tylko Foxa wina i trzeba co innego zainstalować by forum sprawnie działało ale i system będzie nieodpowiedni i trzeba go będzie podmienić.

Sorry ale łatwiej forum zmienić na bardziej przyjazne, jak przesiadać się na inna przeglądarkę i inny system.

Już to pisałem i powtórzę, wychwalanie tego skryptu przypomina mi, zachwalanie przez Microsoft "IE" jako jedynie słusznej i najlepszej przeglądarki, niestety masa userów jest odmiennego zdania.

NOWEMU FORUM W TYM WYDANIU ZDECYDOWANE NIE :)

A choćby i bana miało mnie to kosztować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!