Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe Forum, Zmiany, Opinie


Nel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podoba mi się. Najśmieszniejsze jest to, że jako użytkownik forum burgmania.net/forum zauważyłem, że "layout" jest identyczny. Oczywiście forum burgmanii też jest mniej czytelne niż poprzednie. Szczególnie dobór kolorystyki - białe tło i bladoniebieskie lub szare litery (totalna porażka - trochę "ciotowate" - proszę o wybaczenie, takie moje skojarzenie).

Nie wiem, co wszystkich napadło na wiosnę - interia.pl nowa "skórka", portal mojego powiatu - nowa "skórka", wortal skuterowy - nowa "skórka" i jeszcze kilka takich przykładów.

Jeżeli chodzi o zabezpieczenia - czy nie ma możliwości zostawienia "skórki" po staremu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również nie podoba się nowy layout forum. Pomijając już (jak to ktoś wyżej napisał)"ciotowatą" kolorystykę, według mnie forum stało się absolutnie nieczytelne i nieintuicyjne. Poprzednią wersję najbardziej lubiłem za prostotę i przejrzystość. Logując się, od razu widziałem, w których działach zostały napisane nowe posty/odpowiedzi, teraz nie mam pojęcia. Jakieś miniaturowe kolorowe kropeczki nic mi nie mówią. Niech to będzie wręcz oczoj..bne.

Druga rzecz, która mi się nie podoba, to to, że forum idzie w kierunku społecznościowym. Jakieś facebook-i, twiter-y, blogi i inne tego typu wynalazki są całkowicie zbędne. Niech to będzie widoczne dla osób, które się w to bawią. Dla pozostałych jest to zbędny śmietnik na stronie. I do czego jest opcja "znajomi" czy dodaj do znajomych (nie pamiętam dokładnie). Po co to potrzebne, chyba tylko dla ginazjalistów, którzy będą mogli się pochwalić, że mają 1000 znajomych na megane.com.pl.

Nie wiem jak innym, ale mnie odechciało się tu wchodzić. Taka jest moja opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zacytować post lub jego wycinek ? I nie chodzi mi tutaj o ręczne robienie kopiuj-wklej, bo inna opcja u mnie nie działa.

Bo to tym złym forum Przema działało bez problemu, a tutaj, szczerze mówiąc, nawet nie mam ochoty szukać w tym całym natłoku jak zrobić aby zadziałało.

O reszcie mankamentów napisali już inni.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admini, a mam jeszcze taką małą uwagę, właściwie uwagę i drugie pytanie.

Uwaga, to taka, czy muszę oglądać reklamy na naszym forum, nie żeby mi to przeszkadzało, ale reklama SAABa?

No a pytanie, czy jest możliwość odzyskania wiadomości pw, które sobie zapisałem w starszej wersji, miałem tam kilka ciekawych sprawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAAB to też samochód :) Rozumiem, jakby Ci VW przeszkadzało ale SAAB...

Odpwiadając na Twoje pytanie, to wszystkie wiadomości zostały przeniesione do komunikatora (kilknij na swój login w prawym górnym rogu, pojawi się rozwijane menu z linkiem do komunikatora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, byłem tam (w komunikatorze), przejrzałem wszystkie dostępne opcje, ale "zapisane" znikły, nie ma ich, wyszły na spacer chyba i nie wrócą. Zostały tylko do Lewy odnośnie "zgadnij co to za fura", znikły od innych kolegów odnośnie porad, a i moja porada, obsługa radia TunerList znikła. A saaby są ładne, tylko że... my tu o Renault, sam kiedyś napisałeś aby nie faworyzować innych marek. Dzięki.

Edytowane przez Zygmunt Małek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja popieram zmianę na IPB. Skrypt jest o wiele bezpieczniejszy od poprzedniego, działa stabilniej, stanowi mniejsze obciążenie dla serwera, dodatkowo ma przyjemny panel administracyjny oraz dobre wsparcie.

 

Jest faktycznie trochę mniej czytelny, ale wg mnie jest to kwestia przyzwyczajenia, a co do kolorystyki to zawsze można ją zmienić, ale nie wszystko na raz, bo pewnie z samymi przenosinami było trochę zabawy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co odkryłem jeden plus - forum bardzo sprawnie działa w wersji mobilnej. Zmiany moim zdaniem idą w dobrym kierunku... Wygląd to kwestia przyzwyczajenia - daleko nie przypominać ile to wrzasku było o zmiany wizualne portali gdzie chyba najwięcej wrzasku narobiono po zmianie Allegro - a jednak nadal ludzie korzystają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest faktycznie trochę mniej czytelny, ale wg mnie jest to kwestia przyzwyczajenia, a co do kolorystyki to zawsze można ją zmienić, ale nie wszystko na raz, bo pewnie z samymi przenosinami było trochę zabawy.

 

Dzięki za zrozumienie, w ramach ciekawostki, pisałem własne konwerterty do galerii i do profili.

 

A teraz info dla wszystkich fanów cytowania, dodałem cytowanie selektywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!