Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe Forum, Zmiany, Opinie


Nel

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, nie miałem co robić z kasą i czasem, stwiedziłem, że sobie trochę utrudnię życie i Wam też. Weźcie się zastanówcie.

phpBB2 by przemo, który był wcześniej to był dobry skrypt, ale to już dinozaur, wychodziło coraz więcej błędów. Poza tym wydajność skryptu phpbb była dwukrotnie mniejsza niż IP.Board. Serwer o tej samej mocy może teraz obsłużyć dwukrotnie większą oglądalność niż wcześniej. A to już chyba isotny powód.

Kolejna sprawa, brak supportu dla starego skryptu. Poprawki i łatki przestały praktycznie wychodzić.

Jako Administrator musiałem podjąć decyzję, czy zostawiamy to co jest i jak się sypnie i ktoś nieźle nam namiesza to będę się dopiero wtedy martwić, czy zrobię migrację jak jeszcze się da... Jak forum jeszcze bardziej się rozrosznie to przeniesienie tak ogromnej ilości materiałów może już nie być takie "proste".

 

Jeżeli macie tak wolne maszyny, to mogę wyłączyć kilka dodatków i po sprawie.

 

Reasumując, zmiana była konieczna, dzięki za docenienie pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Strona jest bardziej rozbudowana a przez to woniejsza i jak ktoś ma słabszy komputer to go może trafić

Nie zgodzę się, mam te same komputery ; w domu i w pracy, te same łącza i forum mi się nie ścina nie czekam na załadowanie strony . Chodzi mi to bardzo sprawnie i szybko na Chrome i FireFoxie 4. Ja odczuwam w znaczną poprawę.

2. Brak wiadomości o obsłudze: opcje stare - gdzie te opcje w nowym a ja nie mam czasu na bawienie się i szukanie opcji

Wszelkie ustawienia forum znajdują się pod ikonka trójkącika obok nika zalogowanego użytkownika, w prawym górnym rogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie podoba mi się "nowe" forum z następujących powodów:

1. Strona jest bardziej rozbudowana a przez to woniejsza

 

Wolniejsza jak wolniejsza, ale mniej czytelna to na pewno. Możecie mi wytłumaczyć po co w Dziale technicznym są cztery subfora dotyczące elektryki tzn :

- Elektryka, elektronika - ogólne

- Akumulator i alternator

- Osprzęt elektryczny silnika

- Oświetlenie

 

Mam nadzieję, że tak będzie tylko chwili przeniesienia i będzie tylko jeden dział elektryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze było kilku subfor elektrycznych, jak i mechanicznych. Wcześniej podział był taki:

 

Dział techniczny:

Mechanika:

subfora tematyczne

Elektryka

subfora elektryczne

 

Obecnie:

 

Dział techniczny:

subfora tematyczne mechaniczne

subfora elektryczne mechaniczne

 

Ale jak będzie więcej głosów, to przywrócę po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi adminie, skąd ma zwykły użytkownik wiedzieć że wynikła potrzeba zmian. Odwaliłeś kawał dobrej roboty, ale popełniłeś standardowy błąd informatyków. Nie bierzesz pod uwagę użytkowników i ich przyzwyczajeń. Nie można wprowadzać rewolucyjnych zmian, a w tym przypadku tak jest. Doceniam Twoje zaangażowanie, lecz użytkownik też jest ważny, przynajmniej układ tematyczny pozostaw bez zmian. Ponadto kilka uwag już tu padło i nie są one bezpodstawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocuper, dla Twojej informacji układ tematów był zmieniony tydzień przed migracją. Nie było skarg, więc tak pozostał.

Patrząc na przyzwyczajenia to musiałbym zostawić to co było, inaczej się nie da. Zawsze będzie coś nie tak.

 

Jeżeli będzie więcej skarg na inny układ tematów to rozważymy powrót do starego układu.

 

Szkoda. W poprzedniej wersji forum była taka możliwość dla użytkowników :) .

 

Tak, była taka możliwość? Można było edytować, ale nie kasować, zwłaszcza jak ktoś odpowiedział na danego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z reklamą sklepu, jest ona nachalna.

Wystarczy link na górze, kto chce i tak tam zajrzy.

Nie ma potrzeby, żeby reklama do sklepu była na każdej stronie w miejscu drugiego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie mogę znaleźć moje posty? W poprzedniej wersji było: Zobacz swoje posty, teraz widzę jest: Moja zawartość ale nie ma w niej wszystkich ostatnich postów/tematów jakie pisałem :)

 

No dobra, to co dzisiaj napisałem to pojawiło się w mojej zawartości, ale wczoraj pisałem w jednym temacie i go nie ma na liście

Edytowane przez Lukas.s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłając do administracji PW, podając link do postu oraz powód osunięcia.

Prośba zostanie rozpatrzona, jeżeli nie będzie to kolidowało z logiczną strukturą wątku nie widzę problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!