Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe Forum, Zmiany, Opinie


Nel

Rekomendowane odpowiedzi

+ wersje mobilne (Skórka mobile , Tapatalk)

+ galeria

+ download

+ kalendarz

+ nowy wygląd

Wybacz ale jeśli to są te rewolucyjne zmiany mające uzasadnić przesiadkę to naprawdę nie wiem co napisać. Czego, poza tapatalk (tego to nawet nie można podciągnąć pod uzasadnienie zmiany, bo wyszło po zmianie i tylko przypadkiem), niby nie było w przemie (bezpośrednio lub przez dodatki) z wymienionych NOWOŚCI ?

Dla mnie zmiana dalej zbędna i nieuzasadniona.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B)

Kolego Petor15 przecież jest weekend. Piękna pogoda, słonko grzeje aż miło. Ludzie wyjechali na łono natury do rodziny czy przyjaciół. Co się tak denerwujesz. Weź psa, żonę , dzieci czy co tam masz i idź na spacer.

Przestań też pisać że nikt nie odpowiada bo za chwilę dostaniesz bana za multipost :)

 

BTW

Mnie tam forum chodzi normalnie, nic nie muli nic nie zwalnia, wiec nie wiem o co chodzi :) Chyba o to, że nikt nie odpowiada i trzeba uwagę zwrócić :) Oj bedzie ban ;)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz zmieniać :)

Przecież napisałem :) Aby informacja o edycji nie pojawiała się w momencie gdy poprawiłem drobny błąd (np. nei->nie).

Czy to naprawdę tak istotna zmiana, że trzeba o tym cały świat informować i sugerować innym, że nastąpiły istotne zmiany i trzeba ponownie czytać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdurą jest, że nie można skasować swojego postu jeżeli jest ostatni.

Często zdarza się tak, że dwie osoby piszą w tym samym momencie i post "spóźnialskiego" staje się zbędny.

Nie wiem po co jest informacja o edycji w postach, które są napisane jako ostatnie.

Takie poprawki by naprawdę ułatwiły pisanie na forum.

Można je przecież wprowadzić, oczywiście o ile zarządzający ogarniają skrypt.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel, nie widzę najmniejszego problemu. Skoro uważasz, że Twój post należy usunąć wyślij informację z linkiem do Twojego, zaznaczam Twojego, posta, krótko uzasadnij. Możesz też do tego wykorzystać przycisk Raportuj, jest od opisem profilu, po lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe uproszczenie i ułatwienie życia :)

Coś w tym jest, teraz naprawdę administracja służy userom.

W końcu lepiej jest zlecić brudną robotę darmowemu podwykonawcy, niż samemu się brudzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!