Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czujnik położenia fotela kierowcy od airbagów


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Połączono z już istniejącym tematem.

Witam,

Grzebiąc po fotelem kierowcy natrafiłem na luźny przewód zakończony pstryczkiem z napisem CROUZET 5159226H

Od czego jest to ustrojstwo??

 

Dodam że nie mam żadnych błędów i wszystko działa jak należy.

Pozdrawiam

thumb_hosting_zdjec_1413668947__fot1.jpg thumb_hosting_zdjec_1413669294__fot2.jpg

 

Dodano: 19 paź 2014 - 00:27

już chyba wiem to jest pstryczek informujący komputer poduszek o położeniu fotela kierowcy wtedy poduszka napełnia się w zależności jeśli jesteś blisko kierownicy to słabiej, jeśli dalej od kierownicy to mocniej.

tylko gdzie to było umiejscowione...???

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, próbowałem dziś zamocować gdzieś ten pstryczek ale przyznaje nie mam pojęcia gdzie on powinien być, rysunek z manuala jest tylko poglądowy, czy ktoś z Was może zrobić zdjęcie pstryczka pod fotelem kierowcy żabym mógł chociaż zobaczyć gdzie on powinien być wpięty??.

Z Góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem jest na forum kilka tematów i są też fotki.

Najlepiej widać to w tym na stronie 1 post 1 i wyjaśnienie w 3 bo uwidoczniony jest taki stan jaki masz obecnie:

http://megane.com.pl/topic/30812-czujnik-polozenia-fotela-kierowcy-od-airbagow/

W 8 poście masz to dokładnie pokazane na zdemontowanej szynie.

Zaczepy czujnika wciskasz na wycięcia z obu stron blachy, ślizgiem do dołu, po wcześniejszym jego wciśnięciu by nie wyłamać.

SZUKAJKA NIE GRYZIE!!!!!

 

(Ten wskazany to chyba najlepszy temat, do którego warto przenosić i scalać podobne, nowe tematy z pytaniami o luźne kostki, dinksy, pstryczki i inne takie wesołe nazewnictwo czujników pozycji fotela)

 

Wskazane posty połączono z linkowanym tu tematem. - damiar

Edytowane przez damiar
  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Witam. Mam ten sam problem co wszyscy + jedynie dodatkowa wtyczka - nie wiem od czego jest i gdzie ją wpiąć. Prosiłbym o jakieś porady :-) Aktualnie wisi cały czas kontrolka service i airbag, mam nadzieję, że po zamontowaniu czujnika i wtyczki wszystko wróci do normy :-)

20180107_110631.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!