Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kod immobileizera, aktywacja, działanie, budowa kluczyka


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info, jak dobrze wyśledziłem to mam wklepać ten kod, poźniej włączyć na zapłon (nie odpalać auta) i poźniej trzymac przycisk od zamka centralnego (obojętnie z której strony) aż zamknie i otworzy albo odwrotnie i wtedy skierowac nadajnik do odbiornika i nacisnac na przycisk w pilocie? Prosił bym tylko o potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem problem ze swoim kluczykiem po wymianie baterii.Problem rozwiązałem wkładając kluczyk do stacyjki przekręcając do odpalenia się kątrolek i naciskając dwa raz kluczyk wyjąłem go,skierowałem do przekaźnika i zaczął działać nie wgrywając żadnych kodów serwisowych. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po próbie przuczenia kluczyka po wbiciu kodu, auto nie zamyka się tzn. nie działa centralny, a auto można w każdej chwili odpalić tym kluczykiem :/

Teraz w garażu odpoczywa nie wiem co robić... Baterie są nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dzis rano pilot od renault megane przestal dzialac. mam tylko 1 pilot wiec nie moge wylaczyc immobilisera. przyczyna jest najprawdopodobniej rozkodowanie pilota. i wlasnie zwracam sie z prosba, czy ktokolwiek moglby mi wygenerowac pin, liczy sie czas. program do generowania mi nie dziala poniewaz mam windows 7

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam taki problem mogę odpalić auto ale nie mogę go zamknąć ani otworzyć dioda w kluczyku działa baterie zmieniłem i nic nie działa centralny z kluczyka

 

 

byłem dzisiaj u magika powiedział że klucz jest dobry musiało być zwarcie w komputerze bsi uch i muszę teraz znaleść dobrego elektryka co zajrzy tam i zobaczy co jest grane no to jutro szukam elektryka

Edytowane przez robert999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógł by ktoś wytłumaczyć jak się generuje kod do immo bo po wpisaniu danych do programu wyskakuje mi

***caractere incorrect dans code***

***incorrect character in code***

Z tego co rozumiem to wpisuje się 4 znaki z nadwozia i tu mam pytanie które

NR Nadwozia: VF1BA0E0R85796482 ( numer nadwozia przykładowy pozmieniane litery na inne litery i cyfry to samo}

oraz numer z kluczyka który znajduje się na plastiku po rozebraniu kluczyka i tu nie wiem który bo wpisuję ale nic mi nie wychodzi może ktoś wytłumaczyć co trza wpisać albo mi wygenerować kod ( jak tak pisać na pw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie podzialalo wygenerowanie kodu i po jego wpisaniu, auto odpala jednym i drugim kluczykiem niestety kluczyki nie zapamietuja tego kodu. a w dodatku bak nie chce sie otworzyc. bagaznik otwiera sie z kluczyka ale wlewu paliwa nie da rady...co robic?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wlewu paliwa nie da rady:/ co robic?

Sprawdź, czy klapka reaguje na przycisk z wnętrza auta, jak nie, to pod tapicerką w bagażniku, jest uchwyt do otwierania klapki.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa klapki zamknieta. Co do zapamietywania kodu przez kluczyk to wyglada to tak-wpisuje kod, wyciagam kluczyk ze stacyjki wciskam przycisk centralnego i trzymam wcisniety kluczyk, zamyka sie i otwiera ale sa tylko dwa klikniecia a nie cztery jak powinno podobno byc. no i kluczyk nie zapamietuje kodu. co robic? dodam ze probowalam trzymajac przycisk centralnego na zamknieciu i otwarciu.

Edytowane przez Aleksandra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!