Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

i [Megane I phII] OPONY LETNIE


szakaloo

Rekomendowane odpowiedzi

Cena katalogowa tych opon w tym rozmiarze to 367zł. (śmiech na sali :-P) Większość sklepów sprzedaje je za ok. 300zł nie mniej. Podobno szybko ząbkują i stają się bardzo głośne. W tej cenie poszukałbym czegoś innego Uniroyal albo Yokohama, bo to nawet moje Fuldy Carat Progresso są o wiele tańsze i mają lepszą opinie, nie są za ładne ale kto im się tam będzie przyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodzę się z tą opinią - mam w domu 3 auta na tych oponach goodyear exellence (w rozmiarach: 195/50/15, 195/65/15 i 205/55/16) - 2 komplety są w miarę nowe (5-10tkm) a jeden ma już ok 40tkm przejechane i są naprawdę rewelacyjne, nie są za głośnie, nie ma bicia i zużywają się równomiernie, żadna opona nie została przebita bądź też nie zrobił się balon (wcześniej 2 komplety pirelli i michelin poszły przez to na śmietnik a miały przejechane po 10-15tkm) i naprawdę, każdemu będę gorąco polecał te opony bo mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości oraz bardzo poprawnie zachowują się na drodze, zapewniają porządną przyczepność i nie piszczą zbytnio...

 

poza tym patrząc na opinie użytkowników na portalach sprzedających opony to wiele opinii w spośród najgorszych opony jest zaskakująco pozytywnych, bo bierze się to z tego, że ludzie Ci nigdy nie mieli możliwości wypróbować dobrych opon (w myśl zasady punkt widzenia zależy od punktu siedzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się nie zgodzę. bardzo lubię jeździć samochodem, dlatego też jeżdżę dużo i często. z mą połowicą w zasadzie co dzień wybieamy się na przejażdżki po mieście i w jego okolice. moim poprzednim autem ('reno' 19), zwaszcza w okresie przed sprzedażą, dość często doprowadzałem do poślizgów. i nie był to błąd na drodze, tylko mój zamiar. po prostu sprawia mi przyjemność taka lekko ekstremalna jazda. oczywiście wybierałem do tego miejsca bezpieczne dla nas jak i innych użytkowników dróg! wiem, że wielu nie uwierzy, ale moją R19 latałem niezłe drifty! :-D teraz zmieniłem bryczkę na megi qpejkę, po tygodniu testowania uzyskałem tylko lekki pisk na ostrych zakętach, muszę się jej nauczyć :) , ale to utwardzone zawieszenie robi swoje. trzyma się drogi jak tramwaj :) . co do opon, to do r19 u znajomego wulkaniziarza tanio kupowałem używane w 'dobrym ' ;-) stanie po kosztach i nie było szkoda zdzierać. w nowym mam prawie nowe continentale na lato i coś tam na zimę. i problem, bo nie mogę dostać w okolicy przechodzonych alusów (kupiłem z dwoma kompletami stalówek, zima+lato), a z racji obniżonego zawieszenia, muszę mieć identyczne parametry felg jak obecne (6Jx15H2, 4x100, ET43), żeby móc skręcić koło :P .

czyżbym się zbytnio rozpisywał? to chyba przez te WINA z tytułu 8-) (domowej roboty :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

właśnie zakupiłem (zmieniłem matadory) firestone FHSZ 80 rozmiar 185/60 R14 poniżej real foto na kole, są ciche na razie 100 km przejechałem no i maja dodatkową osłonę felgi :-P

post-263-1182285996_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dębica Passio oraz Frigo to są bardzo dobre opony.

Nie powiedziałbym że Passio są takie dobre właśnie 2 dni temu zmieniłem i naprawde jest wiele lepiej. Passio gdy była temp umiarkowana Nie powiem można było pojeździć ale dostnie troche wody po deszczu i przy braku ABS-u jest tragedia jedzie się na nich jak po lodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jest to firma która jest również właścicielem marki general (ogólnie tani szajs) jak chcesz popatrzeć http://www.interstate-tires.com/ ładnie wyglądają polecałbym prędzej coś z Fuldy, ITP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!