Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spryskiwacze "mgłowe" do Megane 3


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.08.2017 o 17:47, pbet napisał:

Montaż bez problemów ale z regulacją to zabawa... Śrubokrętem rozregulowałem je jeszcze bardziej i dopiero grubą igłą zaczęło to nabierać sensu.

Edytowane przez pbet
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli część "płaską" (czyt z dziurką na nitkę)  grubszej igły wystarczy w otwór dyszy wsadzić i wyregulować góra-dół.

To na boki mówisz, że ciężko? W takim razie jakby ktoś chciał na bok trochę wyregulować to czym :rolleyes:

BTW. dzięki za odpowiedź <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw po montażu zobacz jak to pryska. Może się okazać, że będzie ok. U mnie psikały trochę nisko więc wziąłem cienki śrubokręt płaski i próbowałem naciskać w punkty skrajne. Położenie spryskiwaczy pod maską nie ułatwia manewrowaniem śrubokręt, a dodatkowo dysza stawiała opór i jak udało mi się to przełamać to tak, że poszła w skrajną pozycję. Odradzam regulowanie boków bo później ciężko wycentrować. Ja wkładałem łepek bo miałem igłę z płaskim i idealnie weszła w prostokątny otwór dyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem może być taki, że te dysze stawiają spory opór i jak będzie cienki i długi to może się wyginać zamiast regulować. No i jest mało miejsca do operowania. Wg mnie igła najlepsza ale sam zobaczysz jak zamontujesz, a zamontować warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, to akurat wiem - mam od jakiegoś czasu i próbowałem różnymi sposobami regulować ale plastik tylko ucierpiał bo spory opór był jak po krawędziach robiłem - spróbuję śrubokrętem a jak nie to igłą - tylko będę musiał się w grubą wyposażyć :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czeka na montaż.

 

WP_20180122_20_36_41_Pro.thumb.jpg.e1e85dda30d7e89f4ceaac2b9a50437b.jpg WP_20180122_20_36_00_Pro.thumb.jpg.d25f657bb48da74d48be43005e4ceef2.jpg WP_20180122_20_35_54_Pro.thumb.jpg.ef477674c71baf051efbed5c84326204.jpg

 

I już po, montaż banalnie prosty, od strony szyby czymś płaskim wsadzić między dyszę a maskę i z lekką siła docisnąć. Ale mam pytanie do posiadających te dysze bo jest ok -3 stopnie i nie zrasza, zamiast mgiełki to dysza siura pojedynczym strumieniem na szybę... Nie wiem czy to wina płynu, dyszy, nie mam pojęcia... Kupiona w ASO więc to raczej nie podróba, numery też powinny się zgadzać. Zamontowałem zaworek zwrotny więc może ciśnienie za małe...

Edytowane przez skorczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj usunę zawór w nadkolu przednim i zobaczymy jak będzie z ciśnieniem. Dzięki @moorgan

 

Zaworek usunięty, jak ręką odjął, pryska aż miło :-)

Polecam 

Edytowane przez skorczi
usunięty zaworek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!