Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spryskiwacze "mgłowe" do Megane 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ale jak te dysze teraz wyregulować? Bo psikają tak na 1/4 szyby ale chociaż większa część jest pokryta. Chciałbym podnieść wyżej. Kupiłem te które były podane. PS. efekt warty ceny. Jeszcze w salonie dali mały rabat i wyszło naprawdę tanio w stosunku do innych ogłoszeń w necie.

Edytowane przez dreq02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod pytanie kolegi wyżej.

Jak auto stoi w miejscu to psika dość ładnie, ale wystarczy ruszyć i jechać powyżej 50km/h i dysze psikają na wysokość 1/4 szyby i efekt jest gorszy niż na fabrycznych "siurkach".

 

75zł poszło, każdy się zachwycał tutaj na forum ale powiem wam, że szału nie ma <_<

 

Jak wyregulować te dysze?

Edytowane przez Coupe2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebastian_wifi: jak nigdy takich nie używałeś to nie wiesz o czym piszesz.

 

Wiem o czym piszę bo mamy w pracy pół roczne Skody Fabie i wszystkie mają w standardzie te spryskiwacze mgłowe i działa to super. Mimo wszystko widząc filmiki użytkowników z forum po zmianie ze zwykłych na mgłowe to wygląda to kiepsko w porównaniu z Fabią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papuga

i tu ci przyznam 10000000000000% racji, w Fabii - którą miałem - była bajka pięknie pokrywało całą szybę!!! i pompka była mocniejsza co skutkowało pełnym pokryciem szyby przy większych prędkościach. Tu sika fajnie jak auto stoi, a jak się jedzie szału nie ma. Do tego dysza w fabii 14 zł/szt oryginał dostępna od ręki w większości sklepów z częściami do skody.

 

Mgłówki mają regulację ale faktycznie ciężko to idzie, najlepiej wyciągnąć dyszę z maski do regulacji bo na aucie się nie da.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.13 – cytowanie Aston76

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w fabii pewnie były montowane na masce a nie pod. Te też nie są złe tylko je ustawić. A swoich nie mogę ruszyć ;/ Dodatkowo one maja trochę inną końcówkę niż oryginały i teraz nie mogę ich wyjąć z maski. No.... a jak próbuje ruszyć ten plastik do góry to nie idzie. Ja..... nie zbyt stara konstrukcja samochodu a nie potrafią zrobić prostej rzeczy. Jak ktoś to regulował? Przecież igła się gnie a jak próbuje delikatnie śrubokrętem to plastik się wygina i nie idzie.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mgłowe w środku maja "kulkę" która obraca się w osi pionowej. Regulowałem śrubokrętem naciskając przy podstawie kulki na dole i u góry z czuciem.

W fabii były montowane na plastikowym podszybiu ;) a nie na masce.

Tu macie filmik jak to u mnie działa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!