Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zestaw nagłośnienia BOSE


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie fotele są z takiej "skóry". No coż, kiedyś rozbiorę drzwi to zobacze czy tam są głośniki Bose. Ale i tak brzmienie jest dosyć ciekawe, każdy mówi że tylko suba brakuje.

 

Dodano: 12 sie 2016 - 21:07

Niedawno wymieniałem tulejki w ogranicznikach, i okazało się że głośniki są BOSE. Dziwne, może wersja bez suba nie ma wzmacniacza?

Edytowane przez Dajducz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tylko głośniki bose są wsadzone? Chociaż jak podłączyłem głośniki bose do radia rlink to wg mnie była straszna kaszana.

Trzeba by po numerze vin sprawdzić czy powinno być tam bose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te głośniki podpięte pod radio grają naprawdę ciekawie, szczególnie przy muzyce rockowej. Wcześniej miałem zestaw powerbass es-6cv.2 w Golfie IV (drzwi wygłuszone, podpięte pod wzmacniacz) i wcale nie pokazaly by dużo więcej niż ten Bose gdyby nie miały 165mm. Teraz gdy dorzuciłem piec do bagażnika i Rockford Fosgate Punch P1S4-10 w zamkniętej skrzyni, nareszcie dostałem to czego mi brakowało. Jedynie co by się mogło jeszcze przydać to sterowanie subem z pozycji radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołożyłam zestaw BOSE (wzmacniacz, radio BOSE po lifcie) i gra. Rozpiska Kubasso jest dobra.

Ale żeby nie było za pięknie to jest małe ale.. nie zadziałał subwoofer :( Nie ma sygnału na kablu a pozostałe głośniki graja, tylko sub nie..

Czy po podmianie muszę podpiąć auto pod komputer? Powinna być zmieniona jakaś konfiguracja?

Miałam radio z BT i navi, teraz jest radio z USB, USB czyta, radio dziwnie działa, bo pokazuje 2xFM (podłączyłam drugą antenę) i nie idzie rolką przy manetce przeszukiwać częstotliwości.

 

Ma ktoś pomysł czy żeby zagrał sub potrzeba zmiany konfiguracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Czy w Megane III Kombi, HB i Coupe głośnik subwoofera pod nogami pasażera jest taki sam - 281313216R ?

W Sceniku III ph2 zamontowałem bez problemów, a w MIII Coupe GTline jakoś nie leży i dziwnie nie pasuje, ma ktoś jakąś fotkę z Coupe GTline, GT lub RS ?

 

 

bose.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem takich głośników ze 4 sztuki, dwie mam nadal i wszystkie były identyczne. Co nie pasuje?

 

P.S. Mam wykładzinę dywanową do megane coupe Bose i jeszcze jakieś inne części do Bose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o tubę - subwoofer jakoś dziwnie leży pod wykładziną w M3 Coupe w Sceniku 3 weszło idealnie.

Czy w M3 wykładzina ma leżeć bezpośrednio na tubie bez żadnego wzmocnienia lub stelaża ?

 

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jest tak jak w scenicu - potrzebne jest plastikowo-blaszane wzmocnienie i dopiero na to kładzie się materiałową podłogę.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobię drugie podejście do tematu, przetrząsnąłem internet i nie znalazłem jakiegoś innego subwoofera o innym kształcie do wersji M3 Coupe.

Ktoś pisał, że w M3 po zainstalowaniu suba wykładzina podłogowa jest wyżej.

W Sceniku po zainstalowaniu suba,  podłoga pod nogami pasażera pozostaje na tej samej wysokości, ponadto trzeba było zmienić jeden kanał powietrza idący pod fotel na wersję dedykowaną pod BOSE, zamontować stelaż, nawiercić otwory w podłodze do mocowania suba oraz przykręcić metalową górną pokrywę na którą przychodzi wykładzina. Oczywiście schowek w podłodze i jego elementy trzeba usunąć.

 

 

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę już ogarnąłem, faktycznie podłoga (wykładzina) w M3 Coupe po zamontowaniu ``suba`` jest wyżej, nie przeszkadza to jednak w żaden sposób pasażerowi, bo w miejscu oparcia nóg jest tak jak było.

Ogólnie nagłośnienie BOSE super sprawa, teraz to inny wymiar muzyki, subwoofer w podłodze robi bardzo dużo w nagłośnieniu i nie zajmuje tak jak u innych połowy bagażnika ;-)

 

 

 

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!