Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zestaw nagłośnienia BOSE


Rekomendowane odpowiedzi

w moim po dołożeniu radia, wzmacniacza BOSE na std głośnikach już grało znacznie lepiej. Te od wersji BOSE nie są szczytem techniki i są ogólnie słabe, wiadomo lepsze niż std, ale jak nie jesteś audiofilem to zacznij od radia, wzmacniacza i zobacz jak to Ci zagra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po zakupie części do zestawu Bose zainstalowałem całość w swoim GT Ph1. Nie wiem czy ktoś ma ale ja bardzo długo szukałem schematu dla Bose w wersji Ph1. 
Dla zainteresowanych dorzucam opis kostek i schemat dla wersji Ph1 i radia RAD13A. Niestety RU ale najważniejsze są opisy kabli i to, że wiadomo gdzie podłączyć aktywacje wzmacniacza (34HU czyli pin 16 w radiu). Przy okazji rozebrania połowy auta wygłuszyłem większość blach, więc dźwięk jest całkiem spoko. 

 

Czy ktoś może ma stelaż do subwoofera od Megane? 

Kostki 1917.pdf schemat 1917_7.PDF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witajcie 

Da się do Megane 3 FL po 2012 założyć taki wzmacniacz RENAULT SCENIC 3 III WZMACNIACZ BOSE 280630547R i RENAULT SCENIC 3 III MEGANE III GŁOŚNIK SUBWOOFER. Gdzie ten głośnik powinien w ogóle być? 

IMG_20201228_155751.jpg IMG_20201228_155819.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to wiem tylko jak to się mocuje i jak to wygląda na żywo, szukałem zdjęcia, ale albo źle szukałem albo nie bardzo są na necie. Źle sformuowałem pytanie. 

Edytowane przez Brt
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręcasz fotel i usuwasz schowek w podłodze, montujesz suba przykracając go do podłogi (trzeba podłożyć podkładki gumy)

Wykładzinę podłogi i wytłoczenie pod schowek można rozciąć i pozakładać, a najlepiej kupić takie od wersji z subem, aby wyglądało jak oryginał.

 

 

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim archiwum znalazłem fotkę jak to wygląda fabrycznie w M3, może Ci się przyda.

Przypominałem sobie też, że w Sceniku trzeba było trochę poprzerabiać kanały nawiewowe idące na tył auta.

 

sub.JPG

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 2.10.2016 o 13:08, karolaa napisał:

Dołożyłam zestaw BOSE (wzmacniacz, radio BOSE po lifcie) i gra. Rozpiska Kubasso jest dobra.

Ale żeby nie było za pięknie to jest małe ale.. nie zadziałał subwoofer 😞 Nie ma sygnału na kablu a pozostałe głośniki graja, tylko sub nie..

Czy po podmianie muszę podpiąć auto pod komputer? Powinna być zmieniona jakaś konfiguracja?

Miałam radio z BT i navi, teraz jest radio z USB, USB czyta, radio dziwnie działa, bo pokazuje 2xFM (podłączyłam drugą antenę) i nie idzie rolką przy manetce przeszukiwać częstotliwości.

 

Ma ktoś pomysł czy żeby zagrał sub potrzeba zmiany konfiguracji?

Mogę prosić o pomoc na priv 

Mój mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!