Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uszczelka podszybia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

szukaj po numerze referencyjnym ,ja znalazłem to na forum ru

i idąc dalej tym tropem jak gdzie skąd mogę zdobyć ten(zaznaczony na obrazku jak 1 ) element jak go szukać,szukałem na znanym portalu ale brak go ,nie wiem jak go nawet mam nazwać proszę o porady

 

Dodano: 14 wrz 2016 - 08:42

Ponawiam moje pytanie jak nazwać - znaleźć element oznaczony nr 1

post-72624-0-50756300-1469116952_thumb.png

Edytowane przez buli1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Jestem świeżo upieczonym włąscicielem MII i proszę o pomoc ,gdzie można kupić ten element podszybia oznaczony jako 7.

Czy to jest w oryginale w każdym MII?Mam ten sam problem z uszczelką co poprzednicy,może to jest ten brakujący element mocujący uszczelkę do podszybia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu powyżej masz nr 8200638054. Nowy tylko w serwisie. Nie sądzę, aby ktoś wystawiał taką duperelę na allegro, ale poszukaj. Najszybciej chyba szroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

Dzięki za info,nowe w aso 70szt,troche ich porypało z ceną.

Czy ten element zaradzi opadającej ścianyie grodziowej i uszczelki?Nie wiem czy warto kręcić sie po szrotach za tym,czy może zastosować ,,druciarstwo''

Pozdrawiam.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.13 Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam u siebie zastosowałem druciarstwo. Z drucika zrobiłem oczko w tej macie, przez oczko przełożyłem trytytkę i zaciągnąłem ją na kratce plastikowej na podszybiu. Oczko zrobiłem po to, żeby w razie konieczności ściągania podszybia łatwo było potem zastosować patent ponownie. Czarnej trytytki praktycznie nie widać w tej kratce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja tez,tak zrobie chociaz nie jestem zwolennikem druciarstwa,ale w tym przypadku szkoda ladowac kase w taki pierdoly.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 Prezes

Dziękuję za uwagę i obiecuję poprawę.

Edytowane przez klejd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dobra, ale ten element dociska matę do grodzi czy montuje się go pomiędzy matą i grodzią, a później przypina do niego matę? Ten rysunek techniczny kilka postów wcześniej nie bardzo określa konkretne położenie części. Jak jest pod matą to nie trzeba czasem jej wyciągać żeby to założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może pomogę, montuje się go na wygłuszenie które jednocześnie podtrzymuje całe wygłuszenie. Załączam zdjęcia. W najbliższym czasie jeśli uda mi się dostać tą część w ASO to zamontuje w swoim Megane II z tym że w moim przypadku jest co Cabrio. Mam nadzieje że nie będzie się różnić od zwykłej Megane II.

post-97490-0-40273800-1487705298_thumb.jpg   post-97490-0-31146400-1487705305_thumb.jpg

 

post-97490-0-87552200-1487705313_thumb.jpg   post-97490-0-91917200-1487705322_thumb.jpg

 

post-97490-0-63523300-1487705330_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!