Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wyposażenie bagażnika Megane Kombi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy ktoś byłby w stanie cyknąć zdjęcie jak powinno wyglądać fabryczne wyposażenie wnęki bagażnika w megance 3 kombi?

Ja u siebie mam niestety tylko podłogę i wykładzina się zapada.

Sam nie wiem, czy powinienem mieć koło zapasowe pełnowymiarowe, dojazdówkę, czy zestaw naprawczy, czy jeszcze inny wynalazek.

Na allegro są czarne styropiany, ale najpierw musze wiedzieć co zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w ogóle jest coś takiego jak "seryjne" wyposażenie. Jak mi powiedziano w Renault - teraz wszystko zależy od konkretnej wersji, a nawet wersji wersji :) :)

 

Ja mam pod podłogą bagażnika taką filcową wyściółkę z dwoma wytłoczonymi kieszeniami (zaraz przy brzegu) a pod spodem pełnowymiarowe koło '16tkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź.

Przy wyborze nówki sztuki można wybrać czy ma być zestaw, czy pełnowymiarowy zapas. Ja nie mam ani jednego, ani drugiego. Dlatego też fajnie by było, jakby się udało zebrać informacje co powinno być razem z pełnym kołem, a co w przypadku zestawu. Te kieszenie z filcami mam.

 

Ja mam wersję wyposażenia GT, Ty masz GT220, więc to "prawie" to samo. Przymierzałeś 16" na przód? wchodzi na zacisk?

Co masz oprócz koła i zestawu lewarek + klucz?

 

Na allegro trafiłem na takie przedmioty:

coupe

thumb_hosting_zdjec_1388676472__coupe.jpg

 

kombi

thumb_hosting_zdjec_1388676520__styro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wersję GT/ GT-line ze stalową 16-ką na zapas+komplet 5szt szpilek do tej 16-ki (fabryka dała 17-ki Al ze szpilkami z pływającym kołnierzem)+styropian z lewarkiem/ kluczem/śmieszny haczyk o niewiadomym przeznaczeniu/ plastykowy kapurek do wyjmowania szpilek koła by nie brudzić kończyn. Wytłaczanka pod podłogą bagażnika jak u kol "kataryniarza" podklejona filcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć,

 

Odgrzeję ten nieco leciwy już temat ale mam pytanie do użytkowników Megane 3. Gdzie w fabrycznych w wersjach z kołem zapasowym były dodawane śruby do tegoż koła?. Poza tym jakie elementy powinny znajdować się w wyposażeniu standardowym bagażnika - zakładam, że podnośnik + klucz do kół, apteczka, gaśnica i trójkąt ostrzegawczy. Jak natomiast wygląda sprawa z hakiem do holowania?. Moja Megi to hatchback, ale pewnie wyposażenie będzie podobne jeśli nie identyczne z tym dla wersji kombi czy coupe. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Ja mam hathbacka od nowości i dodatkowych śrub na wyposażeniu nie miałem, ale to pewnie dlatego, że kupiłem na stalówkach i zapas też był na stalówce więc śruby są te same. Z dodatkowego wyposażenia to: trójkąt, apteczka, lewarek, hak do holowania, klucz do kołpaków, klucz do kół, gaśnica. Więcej nic nie miałem o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Są w tej wytłoczce. W każdym razie w GrandTourze tam są. Śrub do zapasówki nie dają. Będąc przekonanym że zapomnieli mi dać je do stalowej zapasówki, a podstawowe felgi fabrycznie odbierałem alu, podjechałem do ASO, gdzie powiedzieli mi, że mogę bez problemu zapasówkę zamontować za pomocą tych standardowych śrub, które obecnie są na moich alufelgach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!