Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc w ocenie Megane III


Bodziok2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam się do zakupu Megane III.

Trafiłem już kilka bardzo ciekawych egzemplarzy, ale takie auta schodzą od ręki.

Trafiłem na takie cudo:

Link do ogłoszenia

Może ktoś z użytkowników coś zauważy?

Czy może ktoś zweryfikować historię tego auta?

Za wszystkie opinie będę wdzięczny.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie i z tego rocznika znajdziesz w komisie dealerskim ładny i dobrze wyposażony egzemplarz, a nie od jakiegoś handlarza. Aha, i najmniejszy realny przebieg przy tym roczniku i dieslu to ok. 100 tys.

Edytowane przez Jottar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg wyjątkowo mały , średnio poniżej 20 tys /rok i już się komuś to auto znudziło...

Brak istotnej fotki, fotela kierowcy, są fotki wszystkich innych foteli, a tego nie ma.

Może po VIN-ie da się historię auta sprawdzić gdzieś w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, i najmniejszy realny przebieg przy tym roczniku i dieslu to ok. 100 tys.

Tutaj nie do końca się zgodzę. generalnie diesla kupuje się, żeby sporo jeździć ale są także wyjątki.

Rodzice oddali w styczniu tego roku do leasingu (skończył się a nie chcieli już dalej tego auta) Astrę 2,0 CDTI automat z października 2011 z przebiegiem 55 tyś. Ktoś by od razu powiedział "kręcony" bo prawie 3,5 roku a taki przebieg a oni po prostu tyle przejechali i oddali. Kupili z dużym silnikiem bo chcieli mieć mocne auto ale tak dużo znowu nie jeździli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja Ci powiem coś lepszego, sam posiadam M3 Coupe 1.9 z potwierdzonym przebiegiem 27 tysięcy. Rocznik uwaga - 2011. Kto mi w to uwierzy? ;)

Auto cały tydzień stoi, jeździmy nim tylko w weekendy i to nie wszystkie :)

 

Ktoś zapyta to po co diesel? Było wiele powodów, np: ten silnik jest bardzo przyjemny, dynamiczny, dobrze zbiera się "z dołu", auto ma niespotykany kolor - w skrócie jest po prostu fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xfm2 bogatemu kto zabroni. A tak na poważnie to przecież można sobie kupić auto dla przyjemności :mrgreen: Mój po 2 latach ma ok. 22 tys. bo też mało jeżdżę ale za każdym razem mam z tego frajdę. Na 1000% kolejna bryka będzie coupe. Mam nadzieję, że Renault wypuści niedługo coś ciekawego.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się dołączę do tezy że jak diesel to nie musi mieć, aż tyle nakręcone (choć ciężko taki trafić). Ja w zeszłym roku kupiłem megankę 2009 r. i miała przejechane 78 000, do końca serwisowana w salonie z potwierdzonym przebiegiem. A nie całe 500 km przed moim zakupem miała wymieniany silnik z powodów z odpalaniem (nie był to nasz krajowy serwis). Czyli przebieg był całkiem minimalny hehe.

P.S. A astrę z 2005 r, którą sprzedawałem miała 100 000 (dziewięcioletnie auto!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!