Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane III kombi 1.4Tce 130km prosba o opinie


toudick

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Połączono z istniejącym tematem

Poszukiwań Meganki ciąg dalszy. Czy ktoś z Was drodzy forumowicze, oglądał już może ten egzemplarz:KLIK ?

Byłbym nim zainteresowany. Widzicie coś podejrzanego w tej ofercie, na co nie zwróciłem uwagi? Pozdrawiam i dzięki!

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dla mnie podejrzana jest cena.

 

Na wyposażeniu jest:

- Silnik TCE droższy od 1.6 16V,

- Wersja kombi która w porównaniu z hatchback jest droższa o 5000 zł przy zakupie nowego samochodu,

- Relingi,

- Alufegi,

- Nawigacja,

- Hak,

- Nagłośnienie BOSE,

- Podgrzewane fotele!

- Pół-skóry (chyba bo dobrze nie widać),

- Uchwyty z przodu do zamykania drzwi,

 

i wiele innych... To wszystko za 31500 zł z przebiegiem 44 tyś? W tej cenie tego samochodu już nie powinno być 5 minut po wstawieniu ogłoszenia. Na Allegro widać że mamy prawie 1000 wyświetleń i auto cały czas jest na aukcji. Przypadek? Ja pół roku temu zakupiłem swoją Megankę po 4 miesiącach poszukiwań i w cuda nie wierzę :-)

 

Zastanawia mnie jeszcze kwestia tła na jakim są zrobione zdjęcia samochodu - "Renault samochody używane". Czyżby próba wzbudzenia zaufania w przyszłym nabywcy pojazdu? Bo Renault tego na pewno nie sprzedaje :-) Chyba, że pracownik prywatnie sprzedaje, sprowadził rozbite z zagranicy i po kosztach było w serwisie zrobione - słyszałem o takich przypadkach. Niby nic złego, ale zawsze było bite. No ale to tylko moje domysły podparte doświadczeniem w poszukiwaniu samochodów. Przypomina mi się jak 5 lat temu szukałem Fiata Punto i znalazłem przez Internet ideał zrobiony na tle dealera Hondy. Pojechałem obejrzeć i okazało się, że to zwykły komis a koleś dzierżawił fragment placu na którym stały nowe Hondy :-) Byłem przekonany, że jadę oglądać auto od Dealera Hondy. Potem po VIN-ie okazało się w serwisie Fiata, że auto było dwa razy bite bo jeździło na nauce jazdy a miało być po starszym małżeństwie hehe :-) Pewnie jestem przewrażliwiony, ale czego to ja już nie widziałem i nie słyszałem od sprzedających to bym mógł książkę napisać. Jak szukasz dobrego auta to szukaj u dealerów Renault w używanych, ja tak kupiłem drugie auto i ZERO problemów.

Edytowane przez sebastian_wifi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Was serdecznie. Dalej trwam w poszukiwaniach tej jedynej renówki (waham się między laguna a megi). Chciałbym pojechać zobaczyć ten model: LINK. Z tego co pamiętam wisi on już na allegro dość długo, więc być może, któryś z Was był już go oglądać?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!