Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ocena ogłoszenia - Renault Megane 3 1.6 16V 110KM Limited Grandtour Brąz Kasztanowy


mce

Rekomendowane odpowiedzi

Ale może właśnie ten silnik 1.6 jest powodem dlaczego kolega mce zainteresował się tym autkiem, biorąc pod uwagę problemy z 1,2 TCE pojawiające się jeszcze na gwarancji wcale mu się nie dziwie.

 

Problemy z TCe ? Może pomyliło Ci się z TSI VW. Co wiesz o problemach TCe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co czytam, to TCe jest właśnie bezproblemowe. Jakby mnie było teraz stać na zmianę MII na MIII, to tylko TCe, najlepiej 1.4, a nie 1.2, bo mocy nigdy nie za wiele. Poza tym początek tematu wręcz zaprzecza szukaniu konkretnie 1.6:

Wersja 1.6 zwróciła moją uwagę trochę bogatszym wyposażeniem, a o silniku dopiero czytam.

Za 61 302 zł takie autko już jest mega spoko opcją, a na bank zjedziesz z ceną, jak będziesz w salonie i dorzucisz, że to auto nie ma jakiegoś wyposażenia, które niby Cię interesuje. Albo jeszcze coś dorzucą w gratisie. Myślę, że nawet do 58 000 zł da radę zjechać, więc jak najbardziej jest to godne uwagi. Decyzja należy do Ciebie. :)

Pozdrawiam,

Damn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten post dotyczy chyba 1.2 130 KM, a nie 115 KM... to po pierwsze, a po drugie jak czytam te dyrdymały o silnikach VW to śmiać mi się chce.... osobiście jeżdżę Superbem 2.0 TFI 170 KM od nowości i nic nie zabrało oleju :) a zmieniam olej tylko jak jest w książce czyli co 30 tyś. km lub 2 lata....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ogłoszenie o ten egzemplarz jest już nieaktualne (pomimo tego, że jeszcze wisi na Otomoto).

 

Stąd też moja prośba o ocenę innego samochodu oraz o opinię o dealerze.

 

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-limited-dci-110km-kombi-okazja-ID6yf6ul.html

 

P.S. Nie wiem, czy moja powyższa prośba nie będzie już offtopiciem. Nie chcąc multipostować postanowiłem nie zakładać drugiego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Reno Megan 1,5/110 KM kombi-wybrane - jest jednym z wielu z rocznika 2014 wystawionych do sprzedaży .

Są to auta służbowe Reno-Polska

Mają ponad rok od rejestracji a więc powinny mieć jeden przegląd po roku z wymianą oleju syntetycznego silnika i filtra olejowego

Są na gwarancji,służbowe a więc powinny być dobrze utrzymane

Gwarancja fabryczna do: 11.2016 – możliwość przedłużenia o kolejne 36 mc.

 

Auta Reno Megan 1,5/110 KM kombi z wyprzedaży z roku 2015 to cena ok. 68000 - 70000 zł

Auta z 2014 r to cena 48000 zł do 50000 zł - a więc o ok. 30 % taniej

 

Stan ;

- klocków, tarcz hamulcowych, i opon w tych autach - nie powinna budzić wątpliwości !!!

- turbina, koło zamachowe dwu-masowe , wtryski i rozrząd - również nie powinny budzić wątpliwości !!

Jeżeli nie ma

- niepokojących wycieków ,

- silnik pracuje równo , ,

- komputer nie wyrzuca żadnych błędów ,

- auto jest bez wypadkowe i bez kolizyjne ,

- interfejs diagnostyczny przed i po jeździe próbnej również nic nie pokazuje ,

- TO Nie należy się bać jego kupna ,

- nie napalać się i oglądać w towarzystwie osoby neutralnej i kompetentnej - i wszystko będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!