Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Środkami do tworzyw sztucznych, ale takim który nie pozostawia tłustej ani ekstremalnie śliskiej powierzchni.Nie polecam standardowych środków do tapicerki skórzanej.

Eko skóra jest to zupełnie inna powłoka i lepiej sprawdza się kosmetyki do powierzchni poliuretanowych. Często powierzchnia zakonserwowana środkami do skóry klei się, albo zmienia optycznie, środki się nie wchłaniają. Środki do skór często zawierają rozpuszczalniki.

Może coś z tego:

Mój odnośnik

Ja w mojej żony Megane Copue bardzo delikatnie przecieram:

Mój odnośnik

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Lelupi polecam Poorboy's Natural Look, potraktowałem tym ekoskórę w mojej byłej GT i wyglądała rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jakoś nie odpowiada skóra po NL, uwielbiam ten dressing ale do kokpitu. zwłaszcza na kierownicy po uprzednim umyciu APC mam wrażenie że się "lepi"

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tego używałem to tylko delikatnie na szmatkę/gąbkę i małe ilości rozprowadzałem na "skórze". Kierownicy i kokpitu nie ruszałem, ale na fotelach sprawdziło się wg mnie bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj preparatów do skaju, są zdecydowanie tańsze, a ta szumnie zwana ekoskóra to nic innego jak dzianina pokryta warstewką PCV.

Przerabiałem temat dość głęboko, bo aż do jej częściowego demontażu i ekspertyzy u tapicera jak chciałem zakupione boczki przebarwić na czarny kolor.

Na szczęście moje boczki i podłokietniki z dzianiny udało się ładnie u tegoż tapicera obszyć czarną "ekoskórą" za niewielkie pieniądze.

Teraz przy myciu auta przecieram je wilgotną ściereczką, którą osuszam karoserię po umyciu szamponem NIGRIN i spłukaniu czysta wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja swoją ekoskórę konserwuję takim środkiem: środek do czyszczenia i renowacji tapicerki skórzanej Jak dla Mnie jest skuteczne i przede wszystkim bardzo wydajny. Co do ceny, to już kwestia względna. Jedni na pewno powiedzą, że są tańsze. JA tylko raz jeszcze dodam, że ten środek jest przede wszystkim bardzo wydajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!