Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

czujniki TPMS w Megane IV


byq84

Rekomendowane odpowiedzi

Również potwierdzam że te po 90 zł z ASO samochód odczytuje, tylko u mnie  wulkanizator przed montażem  sprawdził czy są sprawne przykładając czytnik do zaworu twierdził ze nieraz czujnik może być uszkodzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubowitz to wychodzi, żę wersja GT ma czujniki starego typu (takie jak w  Lagunie II i III, czy Megane II). Nawet w opisie aukcji masz podane do czego ten zestaw jest.

Ja takie czujniki miałem w LIIPhII - nawet w garażu leży jeszcze 2 kompletne (a może jeden).

 

No ja wiem, że czujniki kosztują 90pln (bo ja też kupiłem poza ASO na allegro), ale Slawik pisze że pytał w serwisie na przeglądzie - domyślnie pomyślałem że w ASO.

Może Slawik robi przeglądy poza ASO (wolno mu obowiązuje GVO).

 

W ASO ceny wahają się od 200 do 280pln (dzwoniłem z ciekawości do kilku w Polsce).

 

Żeby je kupić w ASO to trzeba nie umieć korzystać z net'a. Czyli domyślnie mieć 60+.

Wtedy można się dać nabrać i na to doprogramowanie.

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz podczas wizyty w serwisie trzeba by się powołać na ceny z Krakowa.

Jedyne normalne chyba w Polsce - bo u nas w ciekawości wczoraj zadzwoniłem i usłyszałem nawet 260pln/szt :D - można, a kto im zabroni.

 

Normalnie paranoja - żeby takie jaja były między ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 22.12.2018 o 20:44, lubowitz78 napisał:

Jedna ważna sprawa-żeby je przykręcić czy też zamontować potrzebujecie jeszcze jednej rzeczy na każde koło-inaczej nie da rady-mus :mrgreen:

 

https://allegro.pl/zawor-cisnienia-powietrza-w-kole-laguna-iii-megane-i6675524286.html

 

Te czujniki do GT 407005663R były tylko bez nakrętki i miały już oring/podkładkę/zawór? Czy w ogóle nie było zaworu i cały zestaw zaworu (fotka w załączniku) jest potrzebny?

 

s-l1600 (1).jpg

68782622.jpg

Edytowane przez janko02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubowitz78 Tak, ale te nakrętki są generalnie uniwersalne, więc można za grosze kupić. Czyli brakuje TYLKO nakrętek i cała reszta (zawór, uszczelka) jest razem z czujnikiem, zgadza się? :P

 

Gdyby ktoś szukał to oryginalne nakrętki mają taki numer: 40780JA01B

Edytowane przez janko02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!