Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

byq84

Megane IV phI czujniki TPMS w Megane IV

Recommended Posts

Mi też się to mało wydaje ponieważ pytałem mechanika to on mi powiedział ok 160 zł czujnik a potem pytałem w zakupach to powiedział 90 zł za czujnik nawet mam to na kartce napisane. 

Bo te czujniki są po 90zł szt. oryginalne, np. tu http://www.skleprenaultwarszawa.pl/mobile/pl/p/Czujnik-cisnienia-powietrza-w-oponie---Renault-Kadjar%2C-Koleos-II%2C-Espace-V%2C-Talisman%2C-Megane-IV%2C-Scenic-IV---nowy-oryginal/1095

Czujniki montował mi znajomy oponiarz. Mam już drugi sezon i to nie prawda, że koła muszą wracać na to samo miejsce. 

Edytowano przez gwro

Czyli jak sobie kupię felgi i 4 czujniki w serwisie założę u znajomego to będzie wszystko działać bez przyuczania. 

Nie ma potrzeby tego kupować, w tym linku co podałem jest wszystko. @slawlik2 tak wystarczy kupić 4 czujniki i wszystko będzie śmigać 

O ile zakład???Tam jest sam czujnik.Nic więcej.Zresztą-jak nie wierzysz to sam się przekonasz.Pozdrawiam :D

Przerabiałem ostatnio ten temat i jak sądzisz że tam jest wszystko to życzę Ci powodzenia :mrgreen:

Ja kupowałem po 90 zł w ASO czujniki i to wystarczyło. Czujniki same się zaprogramowały. Mam tylko jeden problem, jeden czujnik co kilkadziesiąt/kilkaset km się gubi i wskakuje z powrotem po paru km. Nie wiem czy to kwestia złego montażu (u zwykłego wulkanizatora) czy z czujnikiem jest coś nie tak. 

@lubowitz78 :) mogę się zakładać, bo kupowałem czujniki w ASO, zakładałem u znajomego patrząc mu na ręce, więc nic od siebie nie dokładał. Chyba, że Ty miałeś jakiś niekompletny zestaw. 

Potwierdzam nic dodatkowego nie trzeba kupować,czujniki są kompletne i gotowe do montażu

No to wychodzi na to,że tylko do wersji GT trzeba dokupować specjalnie nakrętki.Cóż-życie :-D

Również potwierdzam że te po 90 zł z ASO samochód odczytuje, tylko u mnie  wulkanizator przed montażem  sprawdził czy są sprawne przykładając czytnik do zaworu twierdził ze nieraz czujnik może być uszkodzony

Lubowitz to wychodzi, żę wersja GT ma czujniki starego typu (takie jak w  Lagunie II i III, czy Megane II). Nawet w opisie aukcji masz podane do czego ten zestaw jest.

Ja takie czujniki miałem w LIIPhII - nawet w garażu leży jeszcze 2 kompletne (a może jeden).

No ja wiem, że czujniki kosztują 90pln (bo ja też kupiłem poza ASO na allegro), ale Slawik pisze że pytał w serwisie na przeglądzie - domyślnie pomyślałem że w ASO.

Może Slawik robi przeglądy poza ASO (wolno mu obowiązuje GVO).

W ASO ceny wahają się od 200 do 280pln (dzwoniłem z ciekawości do kilku w Polsce).

Żeby je kupić w ASO to trzeba nie umieć korzystać z net'a. Czyli domyślnie mieć 60+.

Wtedy można się dać nabrać i na to doprogramowanie.

Edytowano przez MarcinDe

Ja puki mam gwarancję to wszystko robię w ASO a cena to 90 zł taką dostałem informację. 

No to chyba jedyne ASO w Polsce, które sprzedaje w normalnej cenie, a nie z mega narzutem.

Gdzie to takie??

To teraz podczas wizyty w serwisie trzeba by się powołać na ceny z Krakowa.

Jedyne normalne chyba w Polsce - bo u nas w ciekawości wczoraj zadzwoniłem i usłyszałem nawet 260pln/szt :D - można, a kto im zabroni.

Normalnie paranoja - żeby takie jaja były między ASO.

W Katowicach Auto-Zięba w październiku też 90zł/szt. Gdzieś w Warszawie na stronie też znalazłem taką samą cenę. 

A mam takie pytanie czy do felg stalowych bez problemu można założyć czujniki chodzi o megane 4. 

Jak zrobić reset komputera ^^? 

Z czujników ? W menu na Rlinku 

Napisano (edytowany)
Dnia 22.12.2018 o 20:44, lubowitz78 napisał:

Jedna ważna sprawa-żeby je przykręcić czy też zamontować potrzebujecie jeszcze jednej rzeczy na każde koło-inaczej nie da rady-mus :mrgreen:

https://allegro.pl/zawor-cisnienia-powietrza-w-kole-laguna-iii-megane-i6675524286.html

Te czujniki do GT 407005663R były tylko bez nakrętki i miały już oring/podkładkę/zawór? Czy w ogóle nie było zaworu i cały zestaw zaworu (fotka w załączniku) jest potrzebny?

s-l1600 (1).jpg

68782622.jpg

Edytowano przez janko02

Potrzebny jest zestaw z drugiego zdjęcia do montażu czujników-nie ma tych nakrętek z czujnikami jak się je kupuje(zdjęcie numer 1).

Poczuli kasę nosem-nawiasem mówiąc chamstwo.

Napisano (edytowany)

@lubowitz78 Tak, ale te nakrętki są generalnie uniwersalne, więc można za grosze kupić. Czyli brakuje TYLKO nakrętek i cała reszta (zawór, uszczelka) jest razem z czujnikiem, zgadza się? :P

Gdyby ktoś szukał to oryginalne nakrętki mają taki numer: 40780JA01B

Edytowano przez janko02

Tak.Cała reszta jest.

Nie wiem gdzie widziałeś takie nakrętki,ale jak wiem,że nie idzie ich samych dokupić