Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

czujniki TPMS w Megane IV


byq84

Rekomendowane odpowiedzi

A może akurat autor wyśle skargę bo był oburzony niekompetencją? Taki ciołek ma robić bezkarnie w autoryzowanym salonie? I może jeszcze uda się kogoś innego naciągnąć na koszta dodatkowe? Ja z miejsca poszedłbym do kierownika salonu i zrobił co trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam :)Są lepsze sposoby żeby poczuć się lepiej niż wyżywanie się na innych. Takie zachowania jak dla mnie są przejawem słabości drugiej strony.

Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe. 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój punkt widzenia. Lepiej wg mnie jednak nie robić komuś na złość żeby poczuć się lepiej, a jak ktoś ma takie usposobienie i może wynikać to z tego co przeszedł w życiu i jak był traktowany przez innych to też świadczy o tym, że jest słaby i przesiąkł złymi nawykami. Może nie poznał innych. Trochę tak jakbyśmy mówili, że kogoś bili rodzice to i on będzie uznawał przemoc jako rozwiązanie i uznamy, że jest ok bo sprawia, że czuje się lepiej jak komuś przywali. Z takimi reakcjami trzeba walczyć, czasami nawet leczyć. Wspomniane robienie na złość i straszenie to też przemoc, z tym że psychiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzą i tną głupa na całego.Jakiś czas temu w Pietrzaku chcieli mnie naciągnąć na programowanie za bagatela 200 zł,to im powiedziałem,żeby sobie innego głupiego poszukali bo się czujniki same zaprogramują.Koleś już ani słowem się nie odezwał i był zmieszany jak cholera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie należy walczyć o traktowanie nas klientów po partnersku a nie jak tempy lud od którego można doić hajs. Jeśli mnie by spotkała taka sytuacja to myślę że słowa obrucilbym w czyn i skarga zostałaby złożona. Niezależnie od tego czy komuś popsuje humor, dzień czy stosunki z szefem. Pisanie wywodów typu że ktoś się wyżywa bo miał ciężkie dzieciństwo jest nie na miejscu. Podkreślam, że usługi w ASO są nieprzeciętnie droższe więc wciskanie kitu nie ma prawa mieć miejsca. Pokój! 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lubowitz78 napisał:

A jak nazwać w takim razie kogoś,kto ewidentnie i bez skrupułów chce Cię naciągnąć na dodatkowy niepotrzebny wydatek?? 

I nawet okiem przy tym nie mrugnie.To jest dopiero skur.......ństwo w najczystszym wydaniu.

Jesteś pewien, że robi to specjalnie i z premedytacją mając przy tym niezły ubaw lub satysfakcję? Może po prostu nie ma odpowiedniej wiedzy i nawet nie wie, że głosi błędne teorie?

45 minut temu, bzyk91 napisał:

Jeśli mnie by spotkała taka sytuacja to myślę że słowa obrucilbym w czyn i skarga zostałaby złożona.

No i to jest konkret. Tak można robić i każdy ma do tego prawo. Ja bym to nawet nazwał inaczej. Nie skarga, a reklamacja z uzasadnieniem i żądaniem zwrotu poniesionych kosztów (jeśli zostały poniesione).

Cytat

Niezależnie od tego czy komuś popsuje humor, dzień czy stosunki z szefem.

Tu chodziło o "nawrzucanie komuś" jak sam kolega Renia08 przyznał, by się lepiej poczuć i poprawić sobie humor.

45 minut temu, bzyk91 napisał:

Pisanie wywodów typu że ktoś się wyżywa bo miał ciężkie dzieciństwo jest nie na miejscu.

To był przykład, nie odniesienie osobiste do kogoś. Jaskrawy, dla zrozumienia.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pbetNo to mówię. Zgłosić i zwolnić takiego pracownika albo zdegradować. Dużo innych bardziej kompetentnych i doświadczonych pracowników czeka na jego miejsce :P mi by było wstyd pracować w ASO i dowiadywać się, że klienci przyjeżdżający na naprawy są bardziej ogarnięci niż "kierownik zmiany". Jeden przyjedzie niekumaty klient to go niekumaty pracownik naciągnie na wymianę połowę niepotrzebnych części albo powie, że TTTM.

I odpuść już bo była dyskusja o stacjach kontroli i też miałeś odmienne zdanie od wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Renia08 był taki tekst w PitBull'u "nie Ty mnie zatrudniałeś i nie Ty mnie będziesz zwalniał". Wyluzuj z osądami ludzi, których nie znasz :) Ludzie mają się prawo mylić. Ty się nie mylisz? Kto nic nie robi ten się nie myli. Rzecz ludzka. Z tym, że trzeba wyciągać wnioski. A to już nie te czasy kiedy na Twoje / jego miejsce czeka kolejka 50 chętnych pracowników, a co dopiero wyspecjalizowanych pracowników :)

p.s. Zdanie na każdy temat wszyscy możemy mieć różne od siebie i ja to szanuję. Tobie też polecam bo piszesz w stylu "masz inne zdanie to lepiej nie pisz nic". To nie jest kółko wzajemnej adoracji tylko forum (dyskusyjne) motoryzacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!