Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kamera cofania


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, ja mam instalację od radia i nie wie m gdzie ma drugi koniec, Żadnej luźnej wtyczki w klapie nie mam. Są tam tylko przewody do świateł i przycisku otwierania. Widocznie wiązka kończy się gdzieś wcześniej ale gdzie tego nikt na razie nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sedana. U mnie kable idą z progów do bagażnika i w z niego zawiasami (albo jednym) poniżej dolnej krawędzi szyby do klapy.

Najgorsze jest to, że do sedana nie ma kamery jako akcesorium i w związku z tym nie ma instrukcji montażu - nie wiadomo jak kable idą z klapy do radia. Nawet nie wiem lewą czy prawą srtoną.

 

pomyłka :71_smiling_imp:

Edytowane przez Andon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam mam pytanie u mnie w aucie zmontowałem kamere oraz wymieniłem wiązkę klapy ponieważ do tej kostki dochodziły kable do kamery i uruchomilem w trybie developer i tu problem obraz z kamery wyswietla sie do góry nogami jest opcja to przestawić? jest to sedan wiec kamery nie da obrócić 

 

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5 :!: - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć!

 

Kilka osób pisało w różnych wątkach, że mieli fabrycznie poprowadzony kabel z klapy do radia. Między klapą bagażnika a nadwoziem z lewej strony mam 13 przewodów luzem, po prawej mam 2 grubsze kable, ilość żył nieznana :) Jaka jest szansa na gotową instalację dla kamery? Ile i jakich kabli jest standardowo a ile w przypadku gotowej instalacji?
Megane IV kombi limited edc 2019
Pozdrawiam,

R.

IMG_20210502_1717413.jpg

IMG_20210502_1717212.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.07.2019 o 18:52, Komarek napisał:

Masz kostkę taką jak ja. Opis w moim poście wyżej.  

Resized_Screenshot_20190605-061709_Facebook.jpeg

U mnie pasowało, u kumpla też 

Resized_Screenshot_20190602-191454_Gallery.jpeg

Witam, mam pytanie, jakie konektory używaliście bo ja wpinalem takie jakie załączam na zdjęciu i nie chciały sie zapiąć, jakby były za krótkie. Chyba, że coś źle robiłem. Niby siedziały sztywno, ale napięcia nie było na kablu 6V.Prośba o pomoc

20211009_174443.jpg

20211009_174424.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2021 o 22:02, Wojtek_m napisał:

ie załączam na zdjęciu i nie chciały sie zapiąć

https://pl.farnell.com/amp-te-connectivity/1123343-1/contact-socket-24-to-20awg-crimp/dp/2374300

albo

12,14 zł | 50 sztuk 0.7mm auto kobieta zaciskane szpilki luźny zacisk kablowy 1123343-1 dla wzmacniacz Tyco złącze 1376352-1 1318774-1
https://a.aliexpress.com/_v3nhJS

 

Oznaczenie konektora: 1123343-1

 

W dniu 9.10.2021 o 22:20, cinas napisał:

ciężko aktualnie kupić -

30 tysięcy aktualnie dostępnych ?

Edytowane przez sylwekdm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko w UK można kupić

sprawdź komunikat po zalogowaniu

Cytat

Ze względu na lokalne przepisy, dostawę możemy zrealizować tylko z naszego magazynu w Wielkiej Brytanii, tj. mogą Państwo kupić tylko 0.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badam opcję również w mojej '16 htb Intense. Na razie mam problem z demontażem plastiku w klapie, żeby sprawdzić,  czy jest tam jakaś luźna wtyczka. Z instrukcji wynika,  że kabel jest prowadzony po prawej stronie. Znalazłem w bagażniku kabel,  który mam po prawej,  a nie ma takiego po lewej. Miękki, dość gruby - na zdjęciu.  Wymacałem też taki w progu pod głośnikiem drzwi przednich prawych. Jest szansa że tak wygląda fabryczny od kamery? 

20211016_105934.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!