Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kamera cofania


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czesc, chca zamontowac kamere w klape. Niestety mam problem z uzyskaniem wiązki. W aso powiedzieli 1100zł za sama wiazke :) Czy ktos wie jak to rozwiazac? Ewentualnie szukam kogos kto zamontuje calosc. Bede wdzieczny za pomoc.

PL literki  aniewa

Edytowane przez aniewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam kolegów, 

Panowie zakupiłem na Ali niby dedykowaną kamerę cofania do megane 4 kombi montowaną w miejsce oświetlenia tablicy oraz dedykowaną kostkę do rlinka z kablem wyjściowym do kamery. Czy jest ktoś na Śląsku kto chciałby oczywiście odpłatnie pomoc mi z instalacją? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Serdecznie

 

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Megane Grandtour r.2016.Śledzę wątek, bo sam chciałbym zamontować kamerkę cofania. Mam R-linka 2.2.17.

Z tego co widziałem. to montaże przebiegały Wam różnie, jedni mieli wiązkę wyciągniętą inni nie itd. Udało mi się znaleźć w Łodzi warsztat który by się podjął instalacji kamerki i zgraniu jej z R-linkiem. Zapowiedzieli że to zrobią ale jak im dostarczę wszystkie potrzebne elementy do montażu: czyli złączki, kamerę, wiązke czy przewód. Moje pytanie brzmi czy ktoś z was jest mi wstanie napisać krok po kroku czego potrzeba do instalacji kamerki ? i czy taka kamerka będzie pasowała do rlinka( ograniczy komplikacje) Aukcja allegro

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie aukcji nie pasuje do wersji Grandtour.

Na stronie tech-accessoires renault tylko trzeba znać nr kat. zestawu kamery (kamera, wiązka itp) można ściągnąć instrukcję montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poszperałem trochę i za 1000 PLN da się złapać, albo ściągać z zagranicy za 200/250 Euro. Bo domyślam się że chcąc zamontować kamerkę nie oryginalną będzie problem z wtyczkami do R-linka (bynajmniej ktoś tak na forum pisał) ?

 

Jakby ktoś szukał to nr całego zestawu to: 8201672585 ( wiązka, blenda i kamera)

 

Pingu21s a gdzie kupiłeś dedykowaną kostke do R-linka z kablem wyjściowym ?

Podeślesz linka ?

Edytowane przez Gulczas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gulczas@Gulczas

Jeśli mówisz o jedynym zestawie w Polsce z olx to właśnie jedzie do mnie:). Kupiłem w grudniu dedykowany zestaw na Ali i jakby ktoś chciał to mogę odsprzedać. Kamera cofania w miejscu oświetlenia tablicy i do tego kostka do rlinka z wejściem do kamery 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

witam serdecznie

Posiadam Renault Megane IV Grandcoupe z 2020r i mam czujniki cofania ale chciałbym dołożyć sobie kamerę cofania i podłączyć do R Linka.

Czy da się to zrobić? Jaki zestaw elementów muszę kupić żeby to zadziałało?

Dziękuję bardzo z góry za pomoc

czeniu74

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!