Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

MY Renault - Aplikacja mobilna


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie część z Was korzysta z takiej aplikacji jak w tytule. Zastanawia mnie, jak i czy w ogóle działa u Was funkcja "Zlokalizuj moje Renault na mapie". Myślę sobie, że to byłby całkiem fajny ficzer, gdyby działał:) U mnie, po kliknięciu na mapę pokazuje w zasadzie tylko moją bieżącą lokalizację. System: iOS10.3.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Generalnie wg mnie ta funkcja działa tak. Stajesz gdzieś w obcym mieście. Ustawiasz auto wg gps i opuszczasz auto. Podczas powrotu łatwiej zlokalizować samochód. Choć powinno działać tak że automatycznie lokalizuje pojazd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jednak lubią sobie utrudniać życie ;)

Masz iOS, a chcesz korzystać z jakiejś bezsensownej aplikacji, która w dodatku nie działa. Taką funkcję lokalizowania pojazdu masz wbudowana w mapy Apple. Za każdym razem jak wysiadam z samochodu to mam stosowną informację. Nie muszę nic robić.

Screen w załączęniu z dzisiejszego poranka po dojechaniu do pracy.

IMG_0203.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ Geble, że to nieco inny use-case ;) Może błędnie i naiwnie założyłem, że skoro Meganka jest wyposażona w moduł GPS+GPRS, to w pewnych interwałach czasowych sama wysyła bieżącą pozycję, którą można odczytać właśnie w aplikacji od Renault. Tak ja przynajmniej bym to zrobił. I to byłby fajny gadżet dla osób, które korzystają z samochodu np wspólnie z małżonkiem. Nie brakuje mi tego bo jestem jedynym użytkownikiem. To jedynie moje spostrzeżenie.

 

W każdym razie podobną funkcjonalność do map Apple mają te od Google. W Twoim przypadku użycia musisz jednak "fizycznie" być w samochodzie i zaparkować.

Edytowane przez chucky80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście żony śledzić nie muszę, ale kto wie czy nie pojawi się inny amator cudzej własności ;) Jak to dobrze, że z reguły podobają mi się samochody mało popularne wśród podejrzanych kręgów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie zauważyłem, że najnowsza wersja aplikacji (7.13.9 na iOS) naprawia oryginalny problem i pokazuje rzeczywiste położenie samochodu (bądź ostatnie przesłane) zamiast położenia telefonu. Teraz trudniej zgubić samochód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aplikacja działa jak najbardziej, pokazuje wszystko czego każdy by oczekiwał, czyli położenie pojazdu, zasięg/ilość paliwa w baku, czy przebieg. Trzeba tylko posiadać aplikację My Routes zainstalowaną w samochodzie (tak mówi instrukcja R-Linka). U mnie w R-Link 2 v2 nie ma takiej aplikacji dostępnej, może w v3 jest taka aplikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie coś:

 

 

i nie znajduje My Routes :mad:

 

Edyta:

a oto odpowiedź z "centrali" odnośnie niewidoczności apki My Routes oraz braku R-Link Sore na My Renault:

Szanowny Panie,
Aplikacja MyReanult jest jeszcze w fazie testów , do pełni jej funkcjonalności wymagana jest dodatkowo 
aplikacją MyRoutes, która jeszcze nie jest udostępniona.

Uprzejmie informujemy, że z powodu prowadzenia prac technicznych nad strona MYRenault, powiązaną 
bezpośrednio ze sklepem RLINK Store, dostęp do jego pełnej funkcjonalności może być w najbliższym 
czasie utrudniony.

Za wszelkie niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

Z poważaniem
Michal Moczulski
Dzial Multimediów Renault Polska

 

Edytowane przez Andon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!