Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

MY Renault - Aplikacja mobilna


Rekomendowane odpowiedzi

Kliknąłem w telefonie w ten link z forum i mi znalazło. Zainstalowałem. Z poziomu wyszukiwarki Google Play nie znalazłem. Po uruchomieniu aplikacji faktycznie wyskoczyła informacja, ze to wersja BETA. Zalogowałem się mailem i hasłem z profilu i od razu wszystko wskoczyło. Mam teraz starą i nową apkę w telefonie :)

I teraz ciekawostka. Widzę historię pierwszego właściciela, czego wcześniej nie widziałem ale nie widzę swojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale "lokalizacja" nadal pokazuje lokalizację telefonu... po co to zrobili, już lepiej było tego nie robić.

 

4 minuty temu, pbet napisał:

Widzę historię pierwszego właściciela, czego wcześniej nie widziałem ale nie widzę swojej.

 

Mnie cofnęło przebieg o 12 tysięcy kilometrów.

Edytowane przez lol19pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lol19pl napisał:

Ale "lokalizacja" nadal pokazuje lokalizację telefonu... po co to zrobili, już lepiej było tego nie robić.

No a co ma pokazywać jak w aucie nie ma GPS? :) Lokalizacja z telefonu ale możesz sobie zaznaczyć gdzie zostawiłeś auto jeśli nie chcesz go później szukać albo masz krótką pamięć :)

Przebieg mi wskoczył jakiś tam ale sobie poprawiłem do przodu.

A widzieliście też ciekawostkę na stronie? Możliwość sprawdzenia cen usług serwisowych w niektórych ASO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lol19pl widocznie nie przewidzieli takiej funkcjonalności albo nie potrafią tego zrobić. To jest wersja BETA, pisz do nich :)

P.s. jednak w nowej wersji nie można sobie zaznaczyć auta tak jak w starej. Mapa działa jak nawigacja. Wyszukuje cel i oblicza trasę do niego.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. Może nie jesteś w ich grupie docelowej jak nauczyciele dla rządu. Osób które mają GPS i Internet w Reno będzie z pewnością mniej niż tych które ich nie mają, a apki mogą używać wszyscy posiadacze Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pbet napisał:

Widzę historię pierwszego właściciela, czego wcześniej nie widziałem ale nie widzę swojej.

U mnie widać dokładną historię (auto od nowości). Szkoda tylko, że opisy czynności zbyt lakoniczne. Przy okazji sprawdziłem dla Megane z importu - nie pokazuje historii poprzedniego właściciela. Kolejna sprawdzona Megane (krajowa) pokazuje historię poprzedniego jak i obecnego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, nie powiem. Zalogowałem się też normalnie na stronie i opisy są trochę bogatsze. Widać idzie to w lepszym kierunku. Natomiast co do historii to wcześniej nie widziałem żadnej. Teraz na stronie też mi się kończy na 10.09.2016, a auto kupiłem 1.04.2017 więc gicio, bo dalej już wiem co sam robiłem. A w apce już nie ma opcji sprawdzenia harmonogramu i historii...

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

historia jest na tym etapie słaba, niby wszystko jest, ale jest nieułożona chronologicznie. Nic z niej wyczytać nie można. Dobrze, że mam auto od nowosci i sam wiem co robiłem. 

Brakuje mi np. wymiany oleju przy przebiegu 6 000 km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!