Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Funkcje i wskazania na wyświetlaczu


chucky80

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem ostatnio na taki filmik z prostym testem meganki. Moją uwagę zwrócił dodatkowy wskaźnik Nm i KM na wyświetlaczu cyfrowym, jak na załączonym zdjęciu. Meganka wydaje się być we względnie standardowej wersji. Zastanawiam się, gdzie to namierzyć w ustawieniach i czy ewentualnie wszystkie wersje z cyfrowym wyświetlaczem mają taką opcję. W instrukcji nie znalazłem. Ktoś coś wie?

Screen Shot 2017-10-11 at 09.49.56.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, znajde gdzies opis tych wszystkich podpowiedzi na glownym wyswietlaczu we wszystkich 4 opcjach wygladu? Np nie wiem co znaczy przekreslona strzalka itd.. a w instrukcji nic nie ma :(

lapka2.gif

REGULAMIN
pkt. 5.6 literki PL -
mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekreślona strzałka dotyczy podpowiedzi nawigacji. Jest ona przekreślona, bo nie masz wyznaczonej trasy w nawigacji. Gdzieś na internecie może będą, a jak nie to tutaj je wypisz na pewno ktoś Ci to rozjaśni.

Edytowane przez doesnt
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2017 o 09:58, chucky80 napisał:

Trafiłem ostatnio na taki filmik z prostym testem meganki. Moją uwagę zwrócił dodatkowy wskaźnik Nm i KM na wyświetlaczu cyfrowym, jak na załączonym zdjęciu. Meganka wydaje się być we względnie standardowej wersji. Zastanawiam się, gdzie to namierzyć w ustawieniach i czy ewentualnie wszystkie wersje z cyfrowym wyświetlaczem mają taką opcję. W instrukcji nie znalazłem. Ktoś coś wie?

Screen Shot 2017-10-11 at 09.49.56.png

Witam,

 

ustawiłem sobie ten sam gadżet na wyświetlaczu, ale panowie powiedzcie, do czego może się przydać taka wiedza? Czy można się tym sugerować np. do zmiany biegów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak do czego :-) Do wykorzystania 100% możliwości samochodu. Można się nauczyć jeździć autem dynamicznie na skalę jego możliwości, połączyć te wskazania z obrotomierzem i np. przed wyprzedzeniem wprowadzić auto w stan zbliżony do maksymalnego. A dla kogoś kto nie chce wyciskać z furki wszystkiego lub nie ma na to ciśnienia, ta funkcja jest zbędna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A do czego/na co wskazuje załączony na obrazku wskaźnik? Pokazuje się on w trybie normal i z tego co zaobserwowałem powiązany jest z kieunkiem jazdy. Nie jestem jednak w stanie wydedukować co wskazuje. Ani kierunek geograficzny (raz jakby pokazywał północ, częściej jednak jakby południe), ani ew punkt rozpoczęcia jazdy... Nie widzę tu sensu.

Pomóżcie.

20190507_072422.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!