Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bateria w karcie


Rekomendowane odpowiedzi

15 miesięcy to marzenie .

W moim przypadku w aucie z H-F pierwsza bateria wytrzymała 8 miesięcy kolejna też 8 , a następna tylko 6 miesięcy.. :(

Serwis ASO nie widzi problemu.

dodam że posiadam też megi z 2009 roku bez opcji HP , która ma w karcie baterie od nowości ( 8 lat) i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem samemu zobaczymy ile wytrzymają. Dodałem temat dlatego bo w instrukcji piszę co 2 lata i chciałem się dowiedzieć czy komuś tyle wytrzymała.

Edytowane przez slawlik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wytrzymała od odbioru 13 m-cy, ale od produkcji licząc - 18m-cy.

Kacper69 - tylko że w Megane z 2009 masz kartę którą wkładasz w dziurę (a w nich jest akumulatorek, który ładuję się podczas pobytu w czytniku - bynajmniej tak było w Lagunie III).

Jak miałem Lagunę II PhII (2006 rok) i tam był HF to czasami prosiła o to żeby kartę o czytnika włożyć - bo akumulatorek jest słaby. Jak ktoś miał bez HF to wtedy nie słyszałem żeby czepiał się o to że akumulatorek jest słaby.

I one będą działały dopóki samochód nie wyląduje na szrocie.

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcinDe napisał:

Kacper69 - tylko że w Megane z 2009 masz kartę którą wkładasz w dziurę (a w nich jest akumulatorek, który ładuję się podczas pobytu w czytniku - bynajmniej tak było w Lagunie III).

Ładowanie indukcyjne? Jaki akumulatorek? W MIII jest zwykła bateria bodajże CR2032, która nie nadaje się do ładowania. Do odpalania wystarczy karta bez baterii (przynajmniej w MII wystarczała) ale otworzyć auta bez baterii w karcie już się nie dało (chyba, że kluczykiem).

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

Cześć,

Wymieniłem baterię w karcie, bo pojawił się komunikat o konieczności wymiany. Po wymianie na nową komunikat nadal wyświetla się na "liczniku". Czy przy wymianie baterii w karcie jest jakaś procedura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!