Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III Grandtour 1.6 110KM


kede86

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj chciał mi ją sprzedać za 37tys, ale odmówiłem.

Jutro może będzie ostatni dzień poszukiwań ;)

Edytowane przez kede86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Ty masz przewagę. Pewny kupiec z gotówką w ręce. Przekonał się, że może i zainteresowanie było duże ale nie za te pieniądze. Walcz, trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz napisane w ogłoszeniu "Wersja wyposażenia Zen + Pakiet Look 17". Szczegóły znajdziesz w katalogu, cenniku który kiedyś gdzieś umieszczałem lub w necie.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kede86 widzę, że celujesz w kolor taki jak mój :-D (czarny etoile). Nie powiem, jak jest czysty, to jest ładny. Jak będziesz oglądał, pewnie znajdziesz mnóstwo śladów używania - nie do uniknięcia na ciemnym samochodzie, ale ja już się nie przejmuję :-) Sensownie wyposażony ten Zen + pakiet... :-) Od Limited odróżniają go na pewno uchwyty do zamykania drzwi przednich, skóra na gałce zmiany biegów, lampki w drzwiach (u mnie ich brak) - reszty nie widać, bo - jak często - zdjęcia są "super".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Zen to ściema jakaś. W tych rocznikach były Authentique, Dynamique itp. Zaś Zen, Intens itp. weszły od phIII czyli z dużymi światłami - czyli rok 2014.

EDIT: Sorry, myślałem że o tym poprzednim ogłoszeniu jeszcze piszecie.

Edytowane przez Jottar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) gościu kończył ciekawe szkoły negocjacji :arrow: 37 500 PLN:

5b054dfd642d8_Przechwytywanie4.thumb.PNG.a6fa70e4630a92a173597b6d6b9a43fc.PNG

 

PS: nigdy nie widziałem takiego sposobu sprzedaży samochodu - wnioskuję więc, że facetowi się spieszy...

Edytowane przez konwil
Post scriptum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś niezdecydowany... :bash:

4 godziny temu, pbet napisał:

"Wersja wyposażenia Zen + Pakiet Look 17"

Jeszcze jedno @kede86.

Wyposażenie ZEN jest w katalogu datowanym 12-12-2013:

Screenshot_2018-01-09-20-08-25.thumb.png.604ba4607d4932e031a433327df11671.png

W katalogu 06-10-2014 są inne. Niby katalog na rok modelowy 2015 czyli ja chyba taki mam, a @konwil na pewno.

Screenshot_2018-01-09-20-04-42.thumb.png.c2f9b1677828b35c92c8f35d39969740.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie zgoda - faza III pomiędzy '14 a '16 - nie powinna być w Zen. Ale możliwe jest, że w innych krajach było inaczej - chociaż to nie, bo tu pochodzenie krajowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pbet no jest, ale data wydania 12-12-2013, czyli jakby pierwsze egzemplarze. Potem wygląda, że ograniczono ilość wersji. I słusznie.

 

EDYCJA 24.05.2018:

I mamy 36 500 zł :-D (dodano też nowej zdjęcia):

5b06c16933b12_Przechwytywanie5.thumb.PNG.ab4aaacca1aac4958f4c779a6eb5e28d.PNG

Edytowane przez konwil
Edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj pisał na PW, że odda za 35500:-D

Niestety dla niego już za późno bo wczoraj kupiłem moją Megi :-D

Jak tylko będę miał trochę czasu to opiszę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry ziomal :-) no i niech się buja, a Ty ciesz się autkiem które kupiłeś. Mógł od razy być poważny, a nie tak kombinować. Czekam z niecierpliwością aż się pochwalisz co upolowałeś. Swoją drogą 35 to byłaby już chyba całkiem uczciwa cena za ten samochód.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kede86 i bardzo dobrze :-) a no i daj cynk co kupiłeś :-) @pbet facet się uczy (ten sprzedawca), powoli, ale jednak. Wg mnie to najgorsza rzecz jaką można było zrobić - wystawić auto za jakąś cenę i codziennie obniżać (ba, nawet i 2x dziennie). Każdy kto potencjalnie na auto poluje, obserwuje i widzi co jest grane, więc czeka aż facet zmięknie do swoich granic. Jak pisałem, ciekawe szkolenia jakieś musiały tutaj być :-)

Edytowane przez konwil
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!