Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III Grandtour 1.6 110KM


kede86

Rekomendowane odpowiedzi

Pierd... o Szopenie z tymi kołami. Gratis w postaci opon, które musisz zutylizować i jeszcze za to zapłacić niech sobie w... kieszeń wsadzi :-) No ale felgi to zawsze coś. Czyli na letnich też nie ma czujników? W sumie nie było to w 2013 jeszcze obowiązkowe, może nie mieć. Niech sobie sprzeda osobno, a Tobie obniży 2000 za felgi i opony jak taki cwany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na letnich też nie ma. 38 i ani grosza mniej. Cóż czekam dalej...

Już prawie 9 miesięcy szukam. Jak obserwuje serwisy motoryzacyjne to do końca tygodnia będzie sprzedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kede86 napisał:

Już prawie 9 miesięcy szukam.

Masakra :-) Jak czytam te Twoje poszukiwania to aż nie mogę uwierzyć, że ja tak szybko znalazłem (2-3 tygodnie).

13 minut temu, kede86 napisał:

Chyba będę szukał tak długo aż pbet będzie sprzedawał:-D

Moja ostatnio trochę świruje "pawiana". No ale za kilka lat pewnie będzie do wzięcia ;) o ile koniunktura będzie odpowiednia.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kede86 fajne to autko, ale faktycznie zdecydowanie zbyt drogie. Koniec tygodnia nastąpił, a ogłoszenie na otomoto.pl nadal jest, co potwierdza moją teorię - chętnych to on na pewno ma sporo, bo autko jest z serii poszukiwanych, ale każdy kto dzwoni pyta pewnie czy zejdzie 5 000 zł :-) Nikt nie kupi tego samochodu za 38 000 zł. Faktycznie, gdyby opony były 2-3 letnie, albo nowsze - to byłby jakiś argument. Jakiś, ale bez jaj - nówki Micheliny Alpin V (zima) albo Micheliny Energy Saver (lato), to ca. 1400-1500 zł za komplet (zgoda: plus felgi). Obserwuj i czekaj, teściu tak kiedyś kupił dla mojej żony Corsę. Gościu nie chciał spuścić, ale jakoś mu się nie sprzedawało... :-)

Edytowane przez konwil
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lordboss ale to 1.2, a kolega chce dinozaura 1.6. Poza tym co to za ogłoszenie gdzie w treści jest napisane "Zdjęcia mogę wysłać na maila osobą zainteresowanym". Dla mnie trochę niepoważne.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposobu ogłoszenia nie oceniam, faktycznie słabo. Tylko ten dinozaur to taki super nie jest moim zdaniem, jak wszystko ma swoje wady i zalety. największa wada to spalanie i KZFR 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to jakby do tej za 38 kPLN przyszło jeszcze gaz założyć, to się robi piękna kwota... Dlatego ja bym tego gościa pilnował i czekał; jestem ciekawy co zrobi.

Edytowane przez konwil
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kede86, już jest 38 000 zł do negocjacji, co jednoznacznie sugeruje, że jednak może być niżej :-)

5b041f76e26ea_Przechwytywanie3.thumb.PNG.8c2acea5372ef1bf3c06552dc1c18a4f.PNG

Przetrzymaj go :-)

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, konwil napisał:

Przetrzymaj go :-)

Albo dzwoń z tekstem "widzę, że obniżył Pan cenę to może się jednak dogadamy?" i zaproponuj tyle ile chcesz / możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!