Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, pytanko mam apropos magicznej wtyczki zwisającej wesoło pod fotelem kierowcy. Co to jest za cudo i za co odpowiada? Czytałem pozostałe tematy z tym zagadnieniem związane ale to były zupełnie inne wtyczki (chyba że nie znalazłem). Jakbyście mogli sprawdzić czy macie coś w tym stylu podpięte albo zwisające pod waszym fotelem.

Na zdjęciach ewidentnie widać że kabelek ten idzie w tył fotela jakby jakieś gniazdo miało wyjść z tyłu , ale nic nie ma. włożyłem w tą piankę palce, dosyć głęboko i nic nie wyczułem. 

Dołączam jeszcze jedno zdjęcie z fotela pasażera i tam widać jakby podobną wtyczkę wetkniętą w gniazdo (ostatnie zdjęcie) . Nie wiem czy to jest to samo czy nie?

Co myślicie?

20180507_193654.jpg

20180507_193717.jpg

20180507_210235.jpg

Z jeszcze paru ujęć

20180507_210241.jpg

20180507_210247.jpg

20180507_193814.jpg

Edytowane przez Kubeeek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdaje się być wtyczką to czujnika obecności pasażera. Normalne, że znajduje się pod fotelem pasażera ale kierowcy? Może instalacja była uniwersalna, na Europę i Anglię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u Ciebie @pbet te 2 kabelki od wtyczki są w kolorze fioletowym i różowawym tak jak u mnie? Ze zdjęcia nie widać dokładnie ale wydaje się, że są to te same wtyczki. Tyle, że u mnie dynda, a u Ciebie jest wpięta... Czyli wnioskuję, że to jednak wpięte powinno być, a nie że fotel uniwersalny :/

Jutro postaram się zrobić zdjęcie z przodu ale wydaję mi się, że to nie wiele wniesie. Może jakoś w przyszłym tygodniu postaram się podjechać do jakiegoś mechanika od renault lub aso i zapytam. 

Edytowane przez Kubeeek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Kubeeek napisał:

A u Ciebie @pbet te 2 kabelki od wtyczki są w kolorze fioletowym i różowawym tak jak u mnie?

Fioletowy widać. Powiększ sobie zdjęcie. Ten drugi jaśniejszy ale faktycznie nie widać dokładnie koloru. Przy weekendzie może będę powoził Renatą więc jak mi przypomnisz to sprawdzę lub postaram się zrobić lepsze zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wiele wnoszącą odpowiedź :-) Faktycznie, sprawdziłem i w pakiecie Komfort Plus, dostępnym tylko w wersji Bose (w fazie III) był "fotel kierowcy z elektryczną regulacją + fotele przednie podgrzewane". Koszt wówczas: jedyne 3500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!