Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Kupiłem pół roku temu Megane 3 ph1 Coupe, pod maską mam coś takiego ( załącznik). Czy któryś miły kolega powiedział by czy to webasto czy co to w ogóle ma znaczyć? Gdyby to było po angielsku to OK, ale z niemieckiego to Ja jestem :bash:.W środku w aucie nie mam dodatkowego panelu sterującego, ani pilota. W Mazdzie CX7 rodziców jest osobny sterownik do webasto, ale to jest diesel, a Ja mam Megane w 1.6 16V 110 :-D. ( ta niebieska naklejka z X od czego jest ? ktoś wie? )

 

Dodatkowo na szybko pytanie, ile czynnika wchodzi do klimatyzacji w tej wersji? Czeka mnie nabicie, a nie chce zostać orżnięty przy dzisiejszej cenie czynnika.

IMG_2421.JPG

Edytowane przez czik3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieska naklejka informuje że w tym egzemplarzu była wykonana przywoławcza lub przy pierwszej wizycie w serwisie akcja naprawcza.

Druga naklejka informuje o urządzeniu Webasto i do tego benzynowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj centralka jest montowana pod deską rozdzielczą. 

U mnie np tak było i do przedniej szyby od wewnątrz była przyklejona antena z napisem Webasto. Uruchamianie było z dodatkowego pilota przy kluczyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jaki masz model Webasto i skontaktuj się z ich serwisem. Na allegro są różne oferty - może tam uda Ci się znaleźć. Jak dostałeś książki i instrukcje do auta to przejrzyj te papiery, może znajdziesz tam instrukcje obsługi.

 

Zdjęcia nie wkleje bo auto już sprzedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak nie wiem wy kupujecie dostęp do internetu bez googli ? O_O

Pisze jak byk MODEL Thermo Top E ciężko wpisać w googlach i jest miliard tematów jak to działa, jak to wygląda, i co jest w zestawie? Zakładam że nie działa ci google ani inna przeglądarka w internecie to dam ci przykładową aukcję co jest w zestawie: https://www.olx.pl/oferta/webasto-thermo-top-e-4-2kw-CID5-IDubsSF.html#e2112f6b7c Mam ci napisać instrukcję jak na olx przegląda się zdjęcia czy już sobie dasz rady bo na 1szym nie ma zestawu jest tylko zdjęcie tabliczki.

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a po co tyle nerwów? Chcesz pomóc - pomagasz, nie - to nie. Wg mnie taki ton jest bezsensu, choć bezsprzecznie merytorycznie masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem, bo pierwszy raz spotykam się z webasto w aucie benzynowym, nie mam papierów od auta, ani też instrukcji od webasto pilota czy centralki w srodku auta, nie mam pojęcia też gdzie pod maską mogło by się owo webasto znajdować. Widzę naklejkę pod maską to pytam... Po co linkujesz mi tutaj całe urządzenie? Czy o coś takiego w którymkolwiek poście proszę?. Może u mnie nie działa Google, ale potrafię czytać że zrozumieniem w przeciwieństwie do Ciebie "kolego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, czik3n napisał:

Po co linkujesz mi tutaj całe urządzenie?

A co mam ci dać zdjęcie każdego z elementów którego ci brakuje? Nie dość że dostałeś jak na tacy co jest w zestawie to jeszcze płaczesz... Nie masz pilota ani wyświetlacza z centralki w aucie to nie uruchomisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam pochodzenia auta...

Większość aut importowanych z zachodu, ma niestety już wymontowane układy ogrzewania postojowego. 

Dlatego przed całą zabawą, warto sprawdzić czy urządzenie jest w aucie, albo co z niego zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!