Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 8.06.2018 o 01:42, kamil007 napisał:


- Teraz użyć palca w czarnej kwadracie w kolejności:
1 raz w lewym górnym rogu i co najmniej 12 razy w prawym dolnym rogu
 

 

 

Miałem okazję klikać w ten kwadrat w RLinku 2.xxx, ale nie udało się uruchomić DV - nic nie wyskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem podobną procedurę w Internecie:

- Create a blank USB flash drive with fat32 filesystem
- Create a folder called DEBUG, and in this folder create an empty file called DbgEnable.lge 
- put usb in the car 
- go to the main menu (with the 6 large icons) Menu> Multimedia> Settings> Photos 
- remove previously inserted SD card or USB card in the car 
- insert the "new" USB stick and start the engine
- wait at least 30/45 seconds (until "USB drive is ready")
- now you have to press  in the black square that you see on the screen (below the two menu items) in the following order: 1 time in the upper left corner (leave at least 1 sec between presses) and tap at least 12 times in the lower right corner (stay within the rectangle) 
- if all goes well, the complete R-Link screen will be blank,  then you will get a debug mode!

Ja postąpiłem zgodnie z powyższą i wpiąłem innego pendrive'a zanim wszedłem do menu. Niestety, bez sukcesu. Na dniach spróbuję jeszcze procedurę z tego wątku. Zobaczymy.

 

EDIT. Znalazłem jeszcze taki opis na zagrabanicznym forum:

Cytat

I made the stick, went into the photo settings and plugged in the stick while the engine was off, 45 seconds waited, then as described twice above left and so 10 below right in the window clicked .... Then the menu went on :-)

Oh well, if I had formatted the stick under MacOS in Fat32, he somehow did not want to, only after I had formatted it directly under Windows, it went through.

 

Także trzeba poszukać Windowsa, nie kombinować z dodatkowym pendrivem i poeksperymentować z klikaniem.

Edytowane przez chucky80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zobaczyć co można w trybie DV zdziałać w wersji R-Link 2.x.xxx??

Ciekaw jestem co oni tam ukryli.

No a pytanie jeszcze takie - czy istnieje możliwość podniesienia wersji R-Link'a - bo w ASO twierdzą że nie (hardware coś nie teges).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2018 o 12:56, MarcinDe napisał:

Muszę zobaczyć co można w trybie DV zdziałać w wersji R-Link 2.x.xxx??

Ciekaw jestem co oni tam ukryli.

No a pytanie jeszcze takie - czy istnieje możliwość podniesienia wersji R-Link'a - bo w ASO twierdzą że nie (hardware coś nie teges).

AA nie aktywujesz ratunek tylko co mają wersję 3.3 (czyli dla wszystkich) :-D instalujesz wersje 3.3.16 --> potem jak chcesz wersje 4.XXX (obrazu wersji 7.XX) jeszcze nie znalazłem. Oczywiście wersje 4.XXX mam i działa ale w trybie debugowania ją odpaliłem.

Na zdjęciu pokazuje co zaznaczyć żeby filmy otwarzały się w sposób ciągły.

I podkreślam jak nie wiesz co zrobić w trybie DV zapytaj!!

 

Na zdjęciu pokazuje co zaznaczyć żeby filmy otwarzały się w sposób ciągły.

 Dla tych co nie kumają (tryb debugowanie kasuje się przed ASO w 10 sek) :-D

 

filmy.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradź jeszcze tajemnicę jak się usuwa tryb debugowania w 10 sekund i idę odpalać na swoim.

No i jeszcze gdzie można znaleźć to iso, bo chętnie bym zerknął co jest w środku.

Edytowane przez lol19pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 8.06.2018 o 02:42, kamil007 napisał:

 

 

Dnia 8.06.2018 o 02:42, kamil007 napisał:

 

 

A i najważniejsze odblokowanie AA i car Play możliwe jest w trybie DV jedynie w wersji 3.3.x.

W wersji 2.x.x musimy zapatrzyć się w kabel i uruchomić usługę przy pomocy laptopa. Chyba że ktoś zgra obraz systemu w wersji 3.3 i zainstaluje na wersji 2.x.x (we Francji i Rosji) już próbowali z powodzeniem :-)

Czyli jaka jest opcja na AA w wersji 2xxx ?

Edytowane przez Komarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!