Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Płetwa rekina w katalogu za 200zł. Troche mnie to zirytował bo jak kupowałem to chcieli za nią 1000zł.

Ja +-%#€€&€%%...

W katalogu jest za 199,99 - w ASO już kosztuje 1199,99 - pomyłka w druku - temat już był poruszany.

Coś tu było pisane, że można z jakiegoś wcześniejszego modelu za grosze wyrwać - a jak nie to aliexpress się kłania.

Edytowano przez MarcinDe

W ASO też jest za 199zł pytałem podczas przeglądu. Są dwa typy tak jak pisałeś za 199zl i 1199zł, różnią się delikatnie wyglądem. Tutaj link http://www.skleprenaultwarszawa.pl/pl/p/Antena-pletwa-rekina-Clio-IV%2C-Captur%2C-Megane-IV%2C-Kadjar%2C-Koleos-II-nowa%2C-oryginalna/1745

Edytowano przez gwro

Czy zamiana starej anteny na płetwę rekina jest skomplikowana. ASO podało mi cenę robocizny ponad 560 zł. Sama antena to 199 zł. Czy muszą otwierać całą tylną część dachu?

Tu masz filmik jak zdemontować antene

Wymiana anteny nie jest skomplikowana, sam wymienił w około 40 minut (nie śpiesząc się). Jest trochę rozbierania, tak jak na powyższym filmie. Wszystko zależy jak bardzo "techniczny" jesteś.

Dziękuję gwro za wskazówki. Powiedź, czy jakość odbioru jest taka sama jak przed wymianą?

Ja wymieniłem i jakość odbioru się nie zmieniła 

Potwierdzam, jakość bez zmian. Tam gdzie na bacie szumiało, na płetwie też szumi :). Może na tej droższej wersji płetwy (z dodatkowym wzmacniaczem) jest lepiej. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się