Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawigacja Megane IV


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Kupiłem megane iv z Francji. W nawigacji jest wgrana mapa europy ale nie chce pokazać nic poza terenem Francji. Dokonałem aktualizacji mapy ale nic to nie dało. Czy muszę się udać z tym do serwisu, czy jestem to sobie w stanie sam zrobić?

lapka2.gif

REGULAMIN

5.1 Użytkownicy zobowiązani są do umieszczania swoich tematów odpowiednich działach... - przeniosłem mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak samochód na gwarancji to zadzwon na infolinie renault i Ci od razu powiedzą w dziale multimediów co trzeba zrobić

ja mam tak:

  • cbe99c36-7d07-43af-b1c6-8267bf450b5a-1520001930011png-90x60.gif 
    MAPA EUROPA 2017.06
  • Treść Aktywny

Edytowane przez LTar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie czy ktoś zdecydował się kupić subskrypcję roczną na mapy za jedyne 79,90 EUR? Od ostatniego roku nie było aktualizacji. Cena wydaje się za wysoka podobnie jak za usługę Traffic. Czy warto w to inwestować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, szwagier24a napisał:

Czy warto w to inwestować?

Nie warto. Mi się skończyła w maju. Renault obiecywało dwa razy w roku aktualizacje, nie wywiązało się. Mapy stare, jak jest aktualizacja to już zawartość jest o przynajmniej rok opóźniona. Na szczęście "czarny rynek" kwitnie i można sobie dograć najnowsze mapy z 2022 r.

Traffic masz przynajmniej w trzech oficjalnych aplikacjach na AA: Yanosik, Waze, Google maps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2022 o 22:53, szwagier24a napisał:

Mam pytanie czy ktoś zdecydował się kupić subskrypcję roczną na mapy za jedyne 79,90 EUR? Od ostatniego roku nie było aktualizacji. Cena wydaje się za wysoka podobnie jak za usługę Traffic. Czy warto w to inwestować?

Ale po co?  Raz, że navi od Renault jest średnio intuicyjna, dwa że aktualizacje wychodzą bardzo rzadko, trzy kabel i Andorid auto i masz mapy google, yanosika czy co tam sobie zażyczysz...już pomijam dużo lepsze działanie "ok google"  niż sterowania głosowego reanult i możliwość wyboru celu podróży po jego nazwie a nie tylko dokładnym adresie. Z wbudowanej navi skorzystałem chyba z trzy razy na próbę i raz na kompletnym zad.. tzn. w takiej dziurze, gdzie zasięgu sieci komórkowej nie miałem i nie szło odpalić map google w trybie online. Co trzeba przyznać, że generalnie nieźle kombinuje zkorkami aby je ominąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba należę do gatunku wymarłego bo polubiłem tą nawigację i tą apatyczną panią radzącą gdzie mam jechać - z resztą to ta sama co w Mio. Co do intuicyjności to nawet dość dobrze się rozumiemy. Faktycznie 3 lata temu zdecydowanie lepiej prezentowało się pokrycie dróg. W fabrycznej podoba mi się integracja z pojazdem, możliwość błądzenia po menu podczas śledzenia nawigacji.

Nie mniej na Traffic się nie decyduję - 25 EUR byłoby mocno dyskusyjną kwotą podobnie jak za mapy, których od niemal dwóch lat nie ma nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!