Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Podświetlane listwy tunelu srodkowego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy listwy które zaznaczyłem na zdjęciach byly w jakimś dodatkowym pakiecie? Co przeglądam zdjęcia na internecie to większość Megane 4 ma podświetlany tunel a ja mam Megane 4 GT Line z 2018 i mam zwykle listwy bez tych ledow co podświetlaja. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć od czego zależne były te listwy że występowały wersję z Ledami i bez? 

IMG_20180802_093015.jpg

Edytowane przez marcin33892
Dodane grafiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A listwy w drzwiach masz podświetlane? Jeśli tak to tunel środkowy też musi mieć podświetlenie. Nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem by podświetlane były jedynie boczki. 

Zakładam, że zaglądałeś do opcji i masz włączone to podświetlenie?

 

5 minut temu, Silverek napisał:

Tam są LEDy? Wg. mnie to na tym zdjęciu słońce pada na ten element...

 

Są, są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ledy, wystarczy pooglądać zdjęcia w Google wnętrz z Megane 4. 

Na tym zdjęciu lepiej widać 

 

Tak listwy w boczkach mam podświetlane a tunel mam wgl bez tych ledow, gładkie plastiki ala aluminium zamontowane zamiast aluminium + ledy

renault-megane-interieur-4-.jpg

Edytowane przez marcin33892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marcin33892 napisał:

Boczki normalnie mam podświetlane.  

 

A podeślij proszę foto Twoich podświetlonych boczków. Ja uważam tak samo jak @Geble, że u Ciebie nie ma podświetlenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Silverek napisał:

A podeślij proszę foto Twoich podświetlonych boczków. Ja uważam tak samo jak @Geble, że u Ciebie nie ma podświetlenia...

Mam dokladnie tak samo jak na tym filmiku tylko bez podświetlanego tunelu środkowego i zwykły ręczny. 

 

Też mogę sobie zmieniać kolory podświetlen itd. Zdjęcie dodam po pracy czyli po 14. 

I tak jak kolega napisał wyżej, chyba bd to zależne od tego czy się ma elektryczny ręczny, roletke itd

A tak a propos wątpię by wychodziła wersja GT Line bez podświetlanych boczków bo GT Line to wersja Intens + Elementy z wersji GT. Przynajmniej tak na stronie Renault pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin33892 w sumie jak się przyjrzałem zdjęciu, które wrzuciłeś to faktycznie boczki u Ciebie mogą być podświetlane. Jeśli chodzi o tunel środkowy prawdopodobnie będzie to zależne od tego czy masz ręczny elektryczny itp. Przejrzałem na necie kilka fotek Meganki IV z tradycyjnym ręcznym i nigdzie nie ma podświetlenia.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!