Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup megane III 1.5dci


JanekKrk

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, konwil napisał:

Tak czy siak, Kolega @JanekKrk szuka 1.5, a nie 1.9 - więc z tym powypadkowym Meganem to zwykłe spamowanie.

 

@Silverek właśnie nie mogłem skojarzyć kto ma silnik 90 KM, a tak mi się zdawało, że non stop w profilu u kogoś widzę :) Jesteś w stanie zweryfikować mój wpis o podzespołach (Delphi/Siemens)?

 

58 minut temu, konwil napisał:

A co ja tam wiem :) ja tylko jeżdżę, ale faktycznie coś było na rzeczy - jak wspomniałem - ale przy "dwójkach". No nic, pewno ktoś nas tutaj oświeci i dostaniemy ochrzan za bezsensowne wpisy :D

Konwil raz że to nie jest samochód powypadkowy, niewiesz to się poprostu nie udzielaj. Skoro twierdzisz że jest powypadkowy to przedstaw tu dowód w postaci pełnego raportu że samochód brał udział w wypadku(jakie miał uszkodzenia) . A po 2 sprawdź sobie w Google co to znaczy spamowanie... 

Edytowane przez Proloq88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JanekKrk napisał:

Z tego co się orientuje w tej wersji silnikowej były wtryski delphi, które przez wiele osób były określane jako bardzo niskiej jakości.

Proponowane auto ma ;

 - turbosprężarka ze stałą geometrią,

 - rozrząd: pasek,

 - sprzęgło: bez koła dwu-masowego,

- filtr cząstek stałych fap, ( jeżeli z zachodu to ma ),

- wtryski: piezoelektryczne, firma Siemens ( b.dobre ),

- skrzynia 5-biegowa,

- bardzo oszczędny silnik,  

- zadowalająca dynamika,

- zbiera się ładnie.

Brak 6-tki na trasie, przy większych prędkościach staje się trochę słyszalny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andrzej-2010 które egzemplarze 90KM nie miały filtra cząstek stałych? Mój egzemplarz pochodzi z Francji, a w ASO w którym go kupowałem zapewniali mnie, że nie ma w nim ani dwumasy ani filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JanekKrk napisał:

Już wiem skąd ta cena. Tak według sprzedającego wyglada auto „bezwypadkowe”, „nic nie było uderzone, robione” 

Masz to gdzieś na piśmie? Jeśli tak to podaj gada na policję za próbę oszustwa.

Niestety można się spodziewać, że większość aut z zachodu tak lub podobnie będzie wyglądała przed "drobnymi poprawkami blacharsko-lakierniczymi".

A tak z ciekawości, do auta są dwie karty czy jedna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to zdjęcie, to przypomina mi się jak osoba, z którą jechałem jako pasażer wjechała w słup. Mondeo '01 wyglądało podobnie (głównie maska), ale lampy były całe. Także tu musiało być poważniej. Ale na Forum mamy takich, co to napiszą, że my kupujemy krajowe bezwypadkowe golasy, a takie cuś po wyklepaniu: toż to prawdziwy rarytas... Cóż zrobić, dobrze być czujnym.

Edytowane przez konwil
Literówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarna1 AutoDNA. W sumie sprawdzone przed samym zakupem.

 

@pbet właśnie nie mam, sprzedający zapewniał o tym telefonicznie i przy oględzinach auta. Jeszcze jaki był oburzony ze auto mogło być po wypadku, w końcu to miał być samochod dla niego, ale tak jakoś sprzedaje :D szkoda tylko czasu, nadziei (auto miało być dla dziewczyny, jej w oko akurat wpadło) i pieniędzy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że każda naprawa blacharsko-lakiernicza czy też wymiana z powodu nawet kolizji zderzaka, błotnika czy lamp powinna dyskwalifikować możliwość użycia słowa bezwypadkowy, a tekst w stylu "kolizja to nie wypadek bo nikt nie ucierpiał" niech pozostanie zarezerwowany dla wytrawnych handlarzy.

@JanekKrk ile jest kart do tego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pbet nie bo bez przesady :) Moja "dwójka" miała wymienianą tylną klapę (zderzak był cały), bo mi ktoś wjechał w pupę. W ogłoszeniu napisałbym z czystym sumieniem, że samochód był bezwypadkowy, a tylna klapa jest wymieniona. Nie popadajmy w przesadę. Przykład, o którym rozmawiamy jest skrajny w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!