Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ostrzeżenie: Little Joe - nie kupujcie tych zapachów do auta!


pbet

Rekomendowane odpowiedzi

@pbet przemyślę to :) Dzięki za propozycję :D Ja to chyba wolę zapach samochodu, po prostu. Chociaż... wczoraj odwoziłem koledze - po imprezie - Subaru Legacy 2.0 140 KM automat kombi z 2008 - no fajnie się jedzie, podobnie jak moim 8 lat młodszym MIII :D (poważnie, nie było przepaści) ale zapach to on miał średni, moja córka powiedziała wręcz, że w samochodzie wujka śmierdzi. No ale przebieg 250 kkm. W takim samochodzie pewnie bym zapach zastosował, ale wcześniej bym go po prostu wyczyścił/wyprał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konwil samo pranie tapicerki wiele by pomogło. Po pierwsze auto ma już 10 lat, po drugie ma już 250 tysięcy przebiegu, a znając życie tapicerka albo nie była wcale prana, albo było to robione wieki temu :) Samym zapachem tego nie wybijesz, jedynie możesz zamaskować nieprzyjemny zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było Panowie to w moim aucie / autach (obecnych i byłych) nigdy nie maskowałem jakiegoś przykrego zapachu :)

@konwil serio mówię z tą próbką, jak zechcesz to jedno słowo i pójdzie polecony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kusisz :D A jak mi się spodoba? To jak "działka" od dilera i hajs pójdzie na zapachy, miast na wódkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, konwil napisał:

To jak "działka" od dilera i hajs pójdzie na zapachy, miast na wódkę :D 

Na szczęście 12,99 starcza na miesiąc sztachania się :) Za tyle to się chyba flachy nie kupi.

Przynajmniej tyle to kosztuje na Allegro. W sklepach były po około 2 dychy.

Jak ktoś będzie chciał to mogę użyczyć wysyłki z mojego pakietu, o którym pisaliśmy gdzieś indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem umiarkowanym wielbicielem odświeżaczy zapachowych w aucie. 

W kabinie musi pachnieć...czystość. :)  Ulubiony zapach to sprawa mocno indywidualna. W zasadzie w każdym aucie, dany zapach będzie inaczej pachniał, inacej będzie odbierany przez właściciela. Podziwiam właścicieli aut, których zapach wnętrza ich auta, jest wyczuwalny na zewnątrz, po zaparkowaniu autem obok na parkingu. 

Ale czasami też coś kupię.Przeważnie, po czasie wisi w garażu.

Nikt w wątku nie wspomniał o zapachach CALIFORNIA SCENTS. Gdzie szlagierem było-jest? CORONADO CHERRY, przebój detalierów, sprzedawało się w setkach sztuk. Zapachy bardzo trwałe, niektóre ciekawe.

Osobiście polecę zapachy hiszpańskiej firmy http://ld-aromaticos.com/ niektóre z nich, są inspirowane są zapachami znanych perfum. Oczywiście nie takie same, ale dosyć mocno podobne.  Zapachy delikatne, bardzo subtelne.

 

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lelupi napisał:

Nikt w wątku nie wspomniał o zapachach CALIFORNIA SCENTS.

 

Szczerze mówiąc to nigdy wcześniej nie słyszałem o tych zapach - trzeba będzie spróbować. Zagłębiłem się w temacie i widzę, że jest nawet zapach "New Car" - idealny dla @pbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie używałem takich ''figurek zapachowych,buteleczek,czy różnego rodzaju nakładek pachnących montowanych w kratkach''Teść raz miał w kratkach buteleczkę i auto na słońcu narobiło mu takiej kaszany,że wymieniał środkowy pulpit sterujący nawiewem- fakt trochę niedbale zamontował ten zapach ale...autko już poszło do huty:-D.

Osobiście chwalę sobie woreczki z kulkami zapachowymi wieszam je z tyłu za kanapą . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Peja: "(...) A nad głową dynda ci choinka zapachowa, / Lekcja francuskiego bardzo dobra jest wymowa (...)" - mnie się choinka kojarzy tylko z tym :) Jak kupiłem auto, to była choinka. Żółta. Strasznie się mojej córce podobała, więc jej nie wyrzuciłem od razu, tylko wylądowała w bagażniku. Stamtąd można było ją "dyskretniej" usunąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lelupi napisał:

W kabinie musi pachnieć...czystość. :)  Ulubiony zapach to sprawa mocno indywidualna. W zasadzie w każdym aucie, dany zapach będzie inaczej pachniał, inacej będzie odbierany przez właściciela.

Tu pełna zgoda. Najpierw czystość, a później można myśleć o zapachach jeśli się chce.

7 godzin temu, Lelupi napisał:

Podziwiam właścicieli aut, których zapach wnętrza ich auta, jest wyczuwalny na zewnątrz, po zaparkowaniu autem obok na parkingu.

Ja też. Dlatego dla mnie te listki są idealne ponieważ jeden nie pachnie zbyt intensywnie. Jakby dać dwa lub od razu cztery to faktycznie mogłoby być ciężko wytrzymać. Z choinkami jest niestety tak, że jak się je otworzy to pachną bardzo mocno (aż za), później słabnie intensywność i jest ok, aż trzeba odsłonić dalej folię i tak w kółko. No i dynda ciągle przed oczami. A tutaj pachnie z intensywnością, która mi odpowiada od razu, aż słabnie i wyrzucam stary listek, wstawiam nowy. Średnio co 1-2 tygodnie.

7 godzin temu, Silverek napisał:
7 godzin temu, Lelupi napisał:

Nikt w wątku nie wspomniał o zapachach CALIFORNIA SCENTS.

Szczerze mówiąc to nigdy wcześniej nie słyszałem o tych zapach - trzeba będzie spróbować. Zagłębiłem się w temacie i widzę, że jest nawet zapach "New Car" - idealny dla @pbet

Słyszałem ale nigdy nie kupiłem bo ich forma mi nie odpowiada w sensie ten słoiczek z nakrętką. W sumie mógłbym to wrzucić w tył podłokietnika... do przemyślenia, może kiedyś. Z tym, że po co mam szukać czegoś co zamieni coś co mi bardzo odpowiada i za czym przepadam :) A New Car, New Car'owi nie równy. 

3 godziny temu, ROBRAT napisał:

Teść raz miał w kratkach buteleczkę i auto na słońcu narobiło mu takiej kaszany,że wymieniał środkowy pulpit sterujący nawiewem- fakt trochę niedbale zamontował ten zapach ale...autko już poszło do huty:-D.

Buteleczek też nie lubię choć nie miałem takich przygód. Jak ktoś chce w kratki i z płynem to jest Ambi Pur Car w tej formie:

image.thumb.png.6995bc6550d05c46d98552a779d04135.png

Miałem kilka razy i są całkiem spoko jeśli chodzi o formę ale nie znalazłem wśród tej serii "swojego" zapachu. Nigdy mi nic z nich nie wyciekło i chyba nie ma takiej opcji. Płyn jest za jakąś membraną, nie jest go dużo.

3 godziny temu, Silverek napisał:

Ja to najbardziej lubię klasyczną choineczkę z Wunderbaum dyndającą na lusterku :)

Ja lubisz jak Ci dynda... to spoko :) A tak serio to widziałem kiedyś w jakimś sklepie takie jakby etui na choinkę i można ją wtedy przymocować gdzie się chce.

image.thumb.png.a2293b2af9f3fe9b8020d465567b96a4.png

Jedyny problem jest taki, że jak się zedrze od razu całą folię z choinki to nie idzie wytrzymać tej intensywności nawet przy moim ulubionym NewCar'ze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!