Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

żarówki LED H7


Rekomendowane odpowiedzi

Temat jeszcze nie umarł więc żeby nie tworzyć nowego wykorzystam istniejący. Podzielcie się jakich żarówek h7 używacie/polecacie do megane 2 ph2 z soczewkami? lampy mam nowe w zamienniku, kształt światła nie jest zły jednak jego natężenie już średnio pomimo założenia firmowych żarówek to bywa że na czarnym asfalcie światło jest tak pochłaniane jakbym jechał na pozycyjnych, może kwestia dobrania barwy? interesują mnie żarówki halogenowe, jeżdżę po Niemczech i Holandii i nie chcę sobie narobić jakichś problemów ledami.

 

Odnośnie wypowiedzi kolegi @Refild to te "zajączki" ledowe są naprawdę męczarnią w trasie, niestety za miedzą z regulacją lamp też mają duże problemy i wcale nie jest super jak jedziesz parę godzin w trudnych warunkach atmosferycznych a jeszcze jeden z drugim i dziesiątym wali tym ostrym światłem po lusterkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latirro jak masz nowe w zamienniku ale TYC czy DEPO ? jak TYC to gdy włożysz coś mocnego w lampę to odbłyśniki zaczyna się wypalać z rok dwa , może trzy w zależności czy masz jeszcze światła do jazdy dziennej jakieś w zderzaku to kwestia czasu z DEPO jest nieco lepiej , a najlepiej mieć ori Valeo ale kasa wtedy się w portfelu nie będzie zgadzać.

Można poczytać ze lepiej włożyć żarówkę ledową h7  -kwestia czy nie będzie zakłóceń radia.,  bądź żarnik hid h7 z przetwornicami wtedy jest mniejsze ciepło i odbłyśnik starczy na dłużej . do tego można dołożyć ori spryskiwacze wywiercisz otwory w zderzaku włożyć od dołu klej na ciepło , rurki do spryskiwaczy podłączasz pod biegun do szyby czołowej i leja na lampy , gorzej z poziomica ale jak już masz spryskiwacze w zderzaku to się nikt nie przyczepi.

wszystko to kwestia 100pln i wolnej soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent lamp to AYFAR, stare oryginalne lampy wciąż mam, w jednej jest wyłamane mocowanie soczewki, lata w lampie a druga chyba wypalona bo jak przyszło jechać w nocy to świeciło na drogę jak postojowki. Może je jeszcze zregeneruje, wymieniłem bo musiałem jechać do Niemiec i nie było czasu na inne rozwiązanie a oryginały były trochę drogie zaraz po kupnie wozu, przeglądzie podstawowym i jeszcze światła wyszły. Ledów chwilowo nie chce chyba że ktoś ma już coś sprawdzonego, pasującego i działającego już dłuższy czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2020 o 18:50, Komarek napisał:

Mam h7 led w megi4.  Sprawdzałem lampy w SKP. Rozkład światła bdb. Zresztą na hid było to samo. Jest to zasluga dobrych soczewek. W zwykłych lampach świecą jak chcą, nie jak powinny

Hej. Jakich h7 led uzywasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła mi jedna h7 i zakupiłem PHILIPS'y VisionPlus +60, korciły Racing Vision ale 27euro to trochę za bogato za sztukę ;/ vision plus wyszły po 20 Euro więc już odżałowałem.  Co ciekawe zakupione philipsy wyprodukowane zostały w Polsce,  zobaczymy jak będzie z żywotnością i jakością światła, dzisiaj niestety leje więc sobie odpuściłem wymianę, może jutro będzie lepiej albo ogarnę jakiś garaż, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, miwost napisał:

Hej. Jakich h7 led uzywasz?

#Aliexpress 102,16 zł  32%OFF | Mdatt jasne ZES H7 LED Canbus H4 H11 H1 światła samochodowe Canbus żarówka do przedniego reflektora 60W 8000LM H1 9005 9006 6000K 12V automatyczne światło
https://a.aliexpress.com/_B0ccQ3

Kupiłem u innego sprzedawcy taniej. 

Edytowane przez Komarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Dnia 10.03.2020 o 23:16, Komarek napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

Jak Ci się spisują te żarówki? mieszczą się bez problemów czy trzeba kombinować? philipsy już mi padają i zaraz znowu wymiana ;/

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania :!: - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja powiem tak, nie kupuje się gówna ledowe go za 50, 80zl bo to nie świeci. Ja wsadzilem na próbę do przed lifta Led z Narvy, mieści się idealnie do lampy. Jak świeci? Tak samo jak zwykła żarówka. Idealne odcięcie, nie oślepia w ogóle, światła kilka razy więcej. Byłem na stacji ustawić światła to diagnosta był zdziwiony ze taka przeróbka może tak dobrze świecić, wręcz stwierdził że jest idealnie. Czyli można jak się chce tylko nie kosztem 50zl a kilku stówek... Porównywałem z hidem za 100zl i to oślepia i to mocno. 

 

 

IMG_20201221_165611.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Słuchajta słuchajta ? Miałem problem ze słabo świecącymi światłami mijania w Megane 2 ph2 na soczewce. Założył żarówki LED i naprawdę światła świecą jak należy. Już miałem dawać odblaski do renowacji bo żadne żarówki+120% nie pomagały.

Napisałem kiedyś post że wywaliłem te żarówki z citroen C5 bo faktycznie tam jest zwykła lampa i świecą gdzie chcą a tutaj na soczewce jest super.

Więc polecam!!! 

Ps. Oczywiście trzeba było przerobić dekielku z tyłu lampy bo ledy są dłuższe i się dekielku na lampie nie zamknie.

Żarówki chińskie model C6

Edytowane przez jackowskipatryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A LED od czego odbije światło? Oczywiście że są istotne, ba, to niby lepsze świecenie jest złudne, bo odbłyśnik tak czy siak nie odbija pełnej wartości danej z LED. Chcesz mieć lepsze światła na zwykłej chociażby żarówce, to koniecznie wpierw zainteresuj się odbłyśnikiem, bardzo jak nie najbardziej istotnym elementem tej układanki. Później trzeba wyczyścić kurz na soczewce, bo tam też jest dramat po tych tysiącach kilometrów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!