Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III 1.5 dCi z przebiegiem 260-280 tyś - warto?


luktal

Rekomendowane odpowiedzi

W dieslu z przebiegiem ponad 300k. Kolega kiedyś tłumaczył skąd się weźmie taka cena. Jak przeglądniesz jego posty to znajdziesz. Według mnie to bardzo rozsądny tok myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiem coś już więcej o auto ma 235 tyś. nalotu. Dwustrefowa klima, radio bez bluetooth, elektryczne lusterka i szyby, tempomat, sterowanie radiem z kierownicy, przeciwmgielne z przodu, odpalone kartą. Silnik to 1.5 dCi 106KM bez FAP. 

Teraz na co zwrócić uwagę przed i po zakupie? Chodzi mi głównie o mechanikę (tak by nie wpakować się na minę), bo o przygody kolizyjno-wypadkowe jestem spokojny (jak pisałem auto od osoby znajomej). Jednak po moich doświadczeniach z obecnym samochodem z pewnych rąk (bo dostane od mojego Taty) pod hasłem "super auto, praktycznie nic się nie psuje tylko tankowałem i eksploatacyjne wymiany" kryło się "auto dobre i niezawodne, ale szykuj się na odszczurzanie i właśnie zaczynasz przygodę (miłą) z mechaniką samochodową ;)". 

 

To co chce obejrzeć to:

- Czy się nie poci gdzieś?

- No jak będę na dole to oczywiście podłużnice, belki, etc... Klocki czy równo zdarte.

- Szpaki na SKP.

- Spaliny po nocnym postoju (jak to się robi?).

Auto mogę pożyczyć na 2 dni przed zakupem.

 

P.S. Nigdy nie miałem Diesla, ani auta z Turbo.

Edytowane przez luktal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kacper69 napisał:

...mnie prochów...

Powiadasz ;)

Ten jest za 17 tyś. Bardzo kusi mnie znana historia auta oraz odpowiadające mi wyposażenie (choć to akurat mają prawie wszystkie Meganki). 

 

Edit:

Ile mam kasy, hmm.. trudne pytanie - aktualnie mam 15 tyś... ale nie mam dużego ciśnienia na zmianę auta - mogę to zrobić np. za rok i dozbierać jeszcze (choć z drugiej strony nie stać mnie na auto za 30tyś+ - tzn. stać ale takiego nie kupie, bo: 1. nie potrzebuje, 2. jak rozbije to potem będę długo hulajnogą jeździł zanim się odkuje). Jak pisałem jestem tym konkretnym zainteresowany, gdyż jest to auto od znajomej osoby z tzw. pewną przeszłością (a to dla mnie dużo znaczy), teraz właśnie wpłynęło i będzie do szybkiej sprzedaży.

Edytowane przez luktal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś wysupłał jeszcze kilka pln-ów,  to byś mógł kupić sobie 3-4 letnią Meganę v3

Zobacz jakie w tej firmie są dobre ceny.

https://ecr.sprzedajemy.pl/motoryzacja/samochody-osobowe/renault/megane?offset=0&sort=inp_srt_price_a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!