Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane IV ph2 (lifting)


kataryniarz

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, kataryniarz napisał:

W sierpniu ruszy sprzedaż MIV ph2, więcej informacji i kilka zdjęć tu: < zobacz >   i tu: < zobacz >

Znika wersja GT line, a wchodzi R.S. line - niestety nadal tylko zmiany stylistyczne <zolta>

I najgorsza wiadomość, nie będzie wersji GT <czerwona>

 

kataryniarz skąd masz info o sierpniu? Pytam się ponieważ wszędzie w materiałach doczytałem tylko ogólnie datę lato 2020 i tak się zastanawiam czy czasem czegoś nie przeoczyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się powoli informacje dotyczące liftu MIV, który ma być jakoś w połowie tego roku. Oczywiście tak jak większość obstawiała (niestety) powodem braku full LED z tyłu i kierunków na przedzie mimo posiadania lamp "Full LED Pure Vision" jest fakt, że takowe pojawią się... w wersji poliftowej. Dodatkowo każda (nawet golas) ma posiadać LED dzienne w postaci wąsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjne będą pełne ledy. Nie będzie już h7 wzorem captura i clio. Lepszych lamp nie będzie, a szkoda bo Leon, Octavia i Golf 8 mogą miec matrixy. znowu konkurencja z przodu :(.

Tablet będzie miał system jak w clio i capturze nowym. Pełne cyfrowe zegary jak u młodszych braci. 
Cena bazowej wersji 6 tys w górę. Brak rabatów. 
informacje z soboty :), przedlifty można okazyjnie wyjąć od dilerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pęknie, ale znajda się chętni na takie rozwiązanie, smutne jest to że polityka producentów jest taka że zamiast próbować obniżać ceny elektryków i plugin to podwyższają ceny benzyn i diesli. Jak będą kosztować podobnie to łatwiej będzie się zdecydować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez różnicy, nie mam gdzie ładować, a wożenie dodatkowych kg bez ładowania nie ma sensu. Większość testujących nie potrafi lub nie chce zrobić prawdziwego testu. Podają tylko spalanie przy pełnej baterii, a przecież to nie autka miejskie, żeby jeździć do 50 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jedni patrzą na co innego, a Mayn akurat na podłokietnik.

Co dla jednych jest śmieszne, a dla drugich nie.

Mnie akurat lata koło frendzla regulacja podłokietnika na wysokość (bo i tak wsiadając do auta ustawiam fotel na najniższy poziom i podłokietnik mam idealnie pod łokciem), ale jak ktoś jest bardzo wysoki (tylko że taka osoba to nie bardzo się do Meganki mieści) to wtedy może ma rzeczywiście podłokietnik za nisko. 

Chociaż syna mam 196cm i jakoś nie narzeka, że mu źle podłokietnik leży - tylko że on tym autem jechał może z 5-8 razy (sam jeździ E60).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!