Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Samoistne ruchy lewarka zmiany biegów.


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5.07.2020 o 18:32, Piotr.fy napisał:

To nie wina linek tylko słabej konstrukcji skrzyni biegów źle wykonane koła zębate które mają duże luzy przy zazębianie się co ma wpływ na łożyska i wycie skrzyń w renowkach. Inni nauczyli się robić skrzynie tylko renault ma z tym problem co najciekawsze nie chcą skrzyń naprawiać na gwarancji.

To skrzynia nissana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr.fy

To tylko się cieszyć że wszystko jest ok. Ja nie jestem zadowolony z zakupu. Nowe auto z salonu(15 tysięcy kilometrów) oleju przybywa, płynu ubywa, skrzynia wyje lewarek żyje własnym życiem na biegach 3,4,5,6. Sprzęgło ciężko chodzi jak w starym c-360 (Jak ktoś nie wie to ciągnik) i na dodatek skrzypi przy wciskaniu jak stare łóżko.Na dodatek coś grzechocze podczas jazdy - słychać przy stopach od strony kierowcy. Nowy samochód a problemów jak ze starym gratem. ASO olewa i nie chce naprawiać. Porażka

Edytowane przez Piotr.fy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr.fy na szczęście u mnie  był tylko skrzypiący fotel i kapiąca z drzwi woda. Naprawa przy piwku 60min i spokój. 

Jestem na kilku grupach. Poceed, 508, Seat Leon, AR i Subaru. I powiem wam - prawie wszędzie to samo. Jedynie Subaru się wyróżnia - mega drogi serwis i czekanie na części po 2 miesiące.  Wiec jak juz kiedys pisałem- wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Chcemy tanio i dużo. Mamy tanio i dużo. Taki jest obecny świat motoryzacji 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr.fy

Mam drugi samochód 270 tysięcy nalotu od nowości w moich rękach. Tylko rzeczy eksploatacyjne. Cały czas ogień noga i podłoga przyczepka za sobą i LPG na pokładzie i nic się nie dzieje. Był raz w ASO na wymianie zamka tylnej klapy przez 30 minut i więcej ASO nie widział. A tu 15 tysięcy i cały czas coś. 

 

Jak bym kupił toczydło za 6 koła to bym nawet na forum nie wchodził i nie żałował a tu zakup nowego i na dodatek g...a. Którego ASO nie potrafi naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tamten to pewnie stary passat, a one się nie liczą bo to szmelcwageny z cofnietym licznikiem przy każdej odsprzedaży.Ruchy lewarka to były jak przegób wenętrzny uszkodzony,wypracowny (ze 4setki na blacie) ale w tak nowych autach to nie wiem.

Edytowane przez krzychu73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam, ktoś rozwiązał ten problem? Czy w ogóle da się rozwiązać ten problem ?

U mnie na każdym biegu jest ruch lewarka , najgorzej na 4 biegu , po puszczeniu gazu dwa razy "odbija" zanim wróci do normalnej pozycji. 

Wymieniłem poduszkę "lizak" bez zmian.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!