Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Swiatla tył led


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Geble napisał:

Otóż nie, Megane to jeden z niewielu samochodów na rynku, któremu tył świeci również w przypadku jazdy na dziennych. 

Szkoda , super wygląda, ale po co w dzień 30 stopni na dworze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Komarek napisał:

@bziku123 - po to żeby  Cie bylo widac w dzień  od tyłu. 

Szkoda tylko świateł , audi mercedes  wgl maja wyłączone tył , oczywiście reno musi naciągac na koszty przy wymianie , no ale to normalka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylę się do opinii @Komarek. Na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać. W tym przypadku rozmawiamy o widoczności na drodze, a nie o kolorze nadwozia czy przekątnej wyświetlacza tableta na desce rozdzielczej ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle są mądrzejsi od speców - raz że Cię widać z tyłu (a nie raz właśnie nie widać samochodu - las, mgła itp.), dwa - w celu wyróżnienia się z tłumu, trzy - bo takie widzimisie miał designer.

Wiem że zaraz się ktoś odezwie, że w mgle włącza się mijania - tylko ilu debili jeździ bez - bo przecież automatyka nie przełączyła, a ona wie najlepiej, albo przecież mam DRL to po co mam przełączać (to Ci co maja dołożone) - (ostatni taki spotkany w piątek jak jechałem do Kozienic - Puszcza Kozienicka). Stary Scenic z najtańszymi paskami z allegro (koszt 5zł) zamontowanymi poniżej rejestracji - widać go było dopiero z odległości 40-50m.

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcinDe napisał:

No i jak zwykle są mądrzejsi od speców - raz że Cię widać z tyłu (a nie raz właśnie nie widać samochodu - las, mgła itp.), dwa - w celu wyróżnienia się z tłumu, trzy - bo takie widzimisie miał designer.

Wiem że zaraz się ktoś odezwie, że w mgle włącza się mijania - tylko ilu debili jeździ bez - bo przecież automatyka nie przełączyła, a ona wie najlepiej, albo przecież mam DRL to po co mam przełączać (to Ci co maja dołożone) - (ostatni taki spotkany w piątek jak jechałem do Kozienic - Puszcza Kozienicka). Stary Scenic z najtańszymi paskami z allegro (koszt 5zł) zamontowanymi poniżej rejestracji - widać go było dopiero z odległości 40-50m.

Ilu ziomków widzę jak w mieście we mgle używają przeciwmgielnych, A wyraźnie jest napisane że nie wolno w mieście tylko poza no ale czepiam się jak zwykle ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wersje bez tyl ledow ?

1 godzinę temu, lol19pl napisał:

Zmieniasz tą wartość (domyślnie powinna być na 1), jak to nie zadziała, to jest jeszcze opcja na dole. Takie ustawienie jest w wersjach bez led edge light.

ergergerg.PNG

Są bez ledow wersję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!