Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Śwatła do jazdy dziennej pełny led- kończą żywota


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jak chciałem oskrobać ze spalenizny, to skruszyło się i jest krótszy ale przynajmniej świeci w całości. Wiadomo że nie tak jak chciałbym pięknym białym światłem ale jest lepiej niż było przedtem. Niestety pod blokiem nie da się więcej zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tomi222 napisał(a):

 

Dosłownie nic się nie zmienia-światłowód nadal będzie się wypalał tyle,że wolniej-sprawdzone.

Zrobiłem coś podobnego u siebie,ale efekt jest taki,że lampa świeci widocznie słabiej.

Zrobione ze zwykłej nakrętki😉

Nie znajduję jedynie kleju,który by nie tłumił światła z diody.

Bo tunel świetlny to nie z nakrętki - przecież ona w żaden sposób nie odbija światła (a wręcz absorbuje na gwincie). Do tego są specjalne rurki - takie jakby lustrzane (ja kiedyś kupiłem takie na allegro).

Takiego kleju co nie tłumu to chyba na świecie nie ma.

 

A co do skrócenia o te 2mm - daje - tylko jako że to tylko 2mm to nie zapobiegnie całkowicie. Ale wydłuży okres prawidłowego działania.

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MarcinDe napisał(a):

Bo tunel świetlny to nie z nakrętki - przecież ona w żaden sposób nie odbija światła

Masz rację.

Nie było pomysłu na to,więc poszła dopasowana nakrętka by strumień światła nie rozpraszał się na boki.

47 minut temu, MarcinDe napisał(a):

Do tego są specjalne rurki - takie jakby lustrzane

Ooo,takie coś brzmi świetnie.

Mógłbym dla stabilności wrzucić tą rurkę między światłowód a nakrętkę.

Jakbyś miał wolną i znalazłbyś link do owej rurki to byłoby miło😀

47 minut temu, Prezes napisał(a):

Dlatego światłowody się spawa a nie klei

Gdzieś na yt rzuciło mi się w oczy jak kleili-a może spawali🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!